„SuperSTARcie” z pełną listą uczestników (grafika)

Reni Jusis, Monika Borzym, Katarzyna Wilk, Natasza Urbańska, Ramona Rey, Mieczysław Szcześniak, Rafał Brzozowski, Stanisław Karpiel-Bułecka, Tomasz „Titus” Pukacki i Adam Sobierajski w nowym muzycznym show Dwójki „SuperSTARcie” będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty.

Dziesięcioro profesjonalnych, utytułowanych wokalistów, gwiazd polskiej sceny muzycznej, zmierzy się z utworami i gatunkami, w których dotąd ich nie słyszeliśmy: opera, rock, musical, hip-hop, pop, big band… Gwiazdy nie tylko będą musiały odnaleźć się w nowych gatunkach muzycznych, ale też dać prawdziwy sceniczny show. Przez dziesięć tygodni każdy z nich będzie pracować z najlepszymi producentami, tancerzami i choreografami po to, by w kolejne piątki, w programach na żywo poddać się surowej ocenie telewidzów. To właśnie telewidzowie w głosowaniu sms-owym zadecydują, kto będzie przechodził do kolejnego odcinka, a kto odpadnie z rywalizacji.

W podjęciu decyzji widzom pomagać będzie jury złożone z ekspertów muzycznych. Zasiądą w nim: dziennikarz muzyczny Wojciech Mann, instrumentalista i producent fonograficzny Marcin Bors oraz artysta specjalizujący się w gatunku muzycznym przypisanym do kolejnego odcinka show. W pierwszym, którego motywem przewodnim będzie rock, grono jurorskie wzmocni Katarzyna Nosowska. W kolejnych odcinkach jako jurorów zobaczymy Urszulę Dudziak, Kayah, WdoWĘ – Małgorzatę Jaworską, Aleksandrę Kurzak, Marię Sadowską, Halinę Mlynkovą, Wojciecha Kępczyńskiego, Dariusza „Maleo” Malejonka oraz Ireneusza Dudka.

„SuperSTARcie” to realizowany z rozmachem, niezwykły show telewizyjny, oparty na norweskim formacie „The Ultimate Entertainer” (Stjernekamp), który zadebiutował na tamtejszym publicznym kanale NRK1 w 2012 roku. D tej pory emitowany w Norwegii, Rosji i Finlandii, za chwilę rusza w Holandii, na Ukrainie oraz w Polsce.

tvp2hdsupestarcie

„SuperSTARcie”

Premiera: piątek, 3 października, godzina 21:05
Emisja: piątek, godzina 21:05

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *