Serial „Miłość w rytmie disco” w POLO TV (zdjęcie)

27 września 2014 roku o godzinie 18:00 w POLO TV zostanie wyemitowany premierowy odcinek serialu „Miłość w rytmie disco”. To pierwsza tego typu produkcja na antenie stacji.

„Miłość w rytmie disco” to nowy 11-odcinkowy serial, wyprodukowany na zlecenie POLO TV. Głównymi bohaterami są pracownicy dyskoteki – kelnerka Nikola (Joanna Kurowska), barman Paweł (Jacek Mędrala) i ochroniarz Daro (Andrzej Nowak). Przez ich pryzmat widzowie będą obserwowali życie toczące się w nocnym klubie. Będą świadkami miłosnych i życiowych perypetii głównych bohaterów, a także gości odwiedzających dyskotekę.

Istotną rolę w serialu „Miłość w rytmie disco” odgrywa muzyka dance i disco polo. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć fragmenty autentycznych koncertów zrealizowanych przez POLO TV.

Premiera serialu odbędzie się w sobotę, 27 września, o godzinie 18:00. Powtórki emitowane będą w niedziele o godzinie 18:00, wtorki i środy o godzinie 15:00 oraz czwartki o godzinie 16:00.

„Miłość w rytmie disco” zrealizowany został dla Polo TV przez Endemol Polska Sp. z o.o. Patronami medialnym serialu są Super Express oraz Radio VOX FM. Scenariusz do serialu napisali: Przemysław Pilarski, Stefan Rokita, Konrad Sztuka i Bartosz Sztybor. Reżyserowali go Sławomir Sochacki i Ryszard Machnik.

Zdjęcia do Miłości w rytmie disco” realizowane były głównie w warszawskim Klubie Explosion przy ul. Wał Miedzeszyński 646, jednym z najbardziej discopolowych klubów w Polsce, doskonale znanym widzom Polo TV z racji organizowanych co roku koncertów urodzinowych stacji.

polotvmiloscwrytmiedisco2

Źródło: Lemon Records

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *