18. sezon „South Parku” w Comedy Central

Comedy Central ma dobre wieści dla wszystkich fanów „South Parku”. Cartman, McCormick, Marsh i Broflovski powracają na antenę i pojawią się w nowym, pełnym absurdalnych przygód sezonie. Czym chłopaki zaskoczą tym razem? Tego widzowie dowiedzą się już 28 września 2014 roku.

Po tym jak Cartman i chłopaki otworzyli swoją firmę i nazwali ją The Washington Redskins – tak jak jeden z zespołów futbolu amerykańskiego – mogą już tylko spokojnie czekać na przypływ funduszy. Jak można się było spodziewać trener drużyny domaga się zmiany nazwy nowej firmy, jednak Cartman jak zawsze się tym nie przejmuje. Drużyna futbolowa może już na zawsze kojarzyć się z czymś zupełnie innym…

„South Park” to serial animowany dla dorosłych, który nieprzerwanie od 1997 roku przyciąga tysiące fanów przed ekrany. To jedna z najbardziej kontrowersyjnych, a jednocześnie komicznych serii. Poprzez przygody czterech mieszkańców fikcyjnego miasteczka kreskówka ukazuje rzeczywistość w krzywym zwierciadle i przeciwstawia się politycznej poprawności. Twórcy nie pozostawili na nikim suchej nitki, oberwało się już celebrytom, politykom, instytucjom pozarządowym. W krzywym zwierciadle przedstawieni zostali przywódcy religijni, geje, lesbijki, a nawet kosmici. Kto będą mieli na celowniku tym razem? Jedno jest pewne, armaty rasizmu, stereotypów i czarnego humoru wystrzelą z pełną mocą.

„South Park”

Premiera 18. sezonu: niedziela, 28 września, godzina 22:50
Emisja 18. sezonu: niedziela, godzina 22:50

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *