Telewizja Polska uruchomi kanał TVP zdrowo i ze smakiem

29 września 2014 roku Telewizja Polska uruchomi okazjonalny kanał na żądanie TVP zdrowo i ze smakiem, który będzie nadawany na Platformie Hybrydowej TVP, w Internecie pod adresem www.tvpstream.tvp.pl oraz za pomocą aplikacji TVP Stream na urządzenia mobilne. Za pomocą najnowszych technologii telewizyjnych i internetowych, kanał TVP zdrowo i ze smakiem będzie można oglądać on line w Polsce i na świecie od dnia 29 września od godziny 6:00 do dnia 1 października do godziny 22:00.

Aplikacja TVP zdrowo i ze smakiem powstaje przy okazji jednej z największych w Polsce i Europie imprez targowych, odbywającej się na MTP pn. „Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych Polagra Food 2014”. Wystawa jest ekspozycją branży rolno–spożywczej i kulinarnej z udziałem tysiąca wystawców z 32 krajów świata i półmilionową rzeszą zwiedzających i gości.

Kanał dedykowany tej tematyce to specjalna oferta TVP SA skierowana do polskich konsumentów. Przez trzy dni widzowie obejrzą unikatowy program, na który złożą się relacje z najważniejszych imprez targowych z udziałem najwyższych władz państwowych i przedstawicieli rządu, wystawy regionalnych produktów, widowiskowe konkursy sztuki kulinarnej, transmisje konferencji tematycznych poświęconych przemianom w rolnictwie, szansom eksportowym polskich specjalności żywnościowych, promocji zdrowego odżywiania i zachowań pro ekologicznych. Dodatkowo zaprezentowane zostaną najciekawsze cykliczne audycje telewizyjne aktualnie realizowane w Oddziałach Terenowych Telewizji Polskiej, w tym w paśmie wspólnym Telewizji Regionalnej, skierowane do szerokiej telewizyjnej widowni.

TVP Zdrowo i ze smakiem jest 5. okazjonalnym kanałem na żądanie. Wcześniej uruchomione były aplikacje: TVP Żagle, Śladami Jana Pawła II, TVP Bieszczady i TVP – 25 lat wolności.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *