ESKA TV z nowym programem „Wczorajsi”

Ruszyły castingi do nowego programu telewizyjnego, realizowanego przez Golden Media Polska na zlecenie telewizji ESKA TV. Format widzowie będą mogli zobaczyć na antenie stacji jeszcze w tym roku.

„Wczorajsi, czyli taśmy prawdy” to format rozrywkowy, dedykowany młodym ludziom, szukającym emocji i dobrej zabawy. W programie pokazane będą nietypowe, czasem szokujące zachowania, które mogą wywoływać niesmak lub zgorszenie innych osób, w tym nawet tych najbliższych.

Właśnie rozpoczęły się castingi do programu. Uczestników zgłaszają znajomi lub bliscy, którzy nie akceptują sposobu imprezowania swoich przyjaciół lub uważają go za zbyt kontrowersyjny. Poszukiwane są osoby przebojowe, lubiące i potrafiące bawić się niebanalnie i bez hamulców.

W każdym odcinku kamera ESKA TV towarzyszyć będzie trzem nowym bohaterom podczas jednej z imprez i rejestrować najbardziej odlotowe momenty wieczoru. Prowadzący program wraz z uczestnikami będą analizować ich zachowania i reakcje przyjaciół na to, co wydarzyło się podczas imprezy. Czy to, co zobaczą, uświadomi bohaterom programu, że w ich pojęciu „dobra zabawa” może być uciążliwa dla znajomych?

Zgłoszenia od bliskich i znajomych z krótkim opisem uczestnika oraz kontaktem do siebie należy wysyłać pod adres casting@eska.tv.

Źródło: ESKA TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *