„Pierwsza miłość” z 2000. odcinkiem i odświeżoną czołówką

Podwójny jubileusz to także podwójne oświadczyny, ale tylko jedne będą udane, niezwykła niespodzianka Huberta i przyjęcie z okazji 30-stych urodzin Marysi, na którym wiele się wydarzy. Z okazji emisji 2000. odcinka serial „Pierwsza miłość” zyska odświeżoną czołówkę.

Chory Artur, odmawia leczenia. Tylko Filip wie, że dni jego przyjaciela są policzone, więc stara się, jak może, żeby te, które mu zostały, były jak najlepsze… Organizuje Arturowi spotkanie w gronie najbliższych znajomych. Niestety, tego samego dnia także Aleks planował zrobienie swoich urodzin, w czasie których ma zamiar oświadczyć się Majce… Filip wpada na pomysł połączenia obu imprez.

W wyznaczonym przez Aleksa dniu, przyjaciele Marysi i Artura zbierają się w parku na polanie. Czyżby tak nietypowe miejsce oznaczało jakąś wyjątkową niespodziankę przygotowaną przez Aleksa? Marysia zjawia się mocno spóźniona. Kiedy dobiega na polanę, wszyscy patrzą w niebo, na którym widać małą plamkę. W miarę, jak zbliża się do ziemi, widać, że jest to skoczek ze spadochronem… To Aleks!

Kiedy spektakularnie ląduje na polanie, na oczach wszystkich klęka przed Marysią i prosi ją o rękę!

Po tak wyjątkowym wstępie wszyscy idą na tort. Kiedy impreza rozkręca się na całego, Kinga po raz kolejny czuje zazdrość o Marysię, która, ma wszystko, w przeciwieństwie do niej. Rozżalona, wypłakuje się na ramieniu Artura, który znów próbuje ją pocieszać.

Jeszcze w czasie tej samej imprezy pomiędzy Filipem i Arturem dochodzi do kłótni o Beatę, z którą Kulczycki od zawsze chciał się przespać. Zazdrosny Filip wykrzykuje mu prosto w twarz, że od teraz nie interesuje go już ani jego choroba, ani jego lista marzeń, ani fakt, że umiera!

Osłupiali przyjaciele nie wiedzą co powiedzieć, tym bardziej, że Artur nie planował nikomu mówić o swojej chorobie.

Po zakończonej imprezie wszyscy nadal bardzo przeżywają sytuację zdrowotną Artura. Nie mogą sobie wyobrazić, że już niedługo nie będzie go z nimi.

Artur zbiera się na odwagę i decyduje się porozmawiać z Kingą. Przeprasza ją za to, że ją zranił i prosi, aby była z nim do końca. To jej obecności potrzebuje teraz najbardziej. Kinga obiecuje, że na pewno się na nim nie zawiedzie.

Harcerz, jako ostatni dowiaduje się o zaręczynach Marysi. To wydarzenie skłania go do głębszej refleksji.

2000. odcinek, odświeżona czołówka i kolejne serialowe niespodzianki już od 16 grudnia w Polsacie.

Źródło: ATM Grupa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *