Pierwszy koncert „Lata Zet i Dwójki” w Kołobrzegu

29 czerwca w Kołobrzegu zaśpiewają muzyczne gwiazdy z Polski i zagranicy. W nadmorskiej scenerii wystąpią m.in. Kate Ryan, Edyta Górniak, LemOn, Donatan i Cleo, Halina Mlynkova. Pierwszy koncert z cyklu „Lato ZET i Dwójki” będzie można zobaczyć na żywo w TVP2 HD.

W niedzielę, 29 czerwca na scenie „Lata ZET i Dwójki” w Kołobrzegu zobaczymy całą plejadę gwiazd. Wystąpi m.in. wielka diwa polskiej estrady – Edyta Górniak. Pojawią się także Donatan i Cleo – reprezentanci Polski podczas Eurowizji 2014, których piosenka „My Słowianie” ma już znacznie ponad 45 milionów odsłon na YouTube. Zobaczymy też Kate Ryan, flamandzką piosenkarkę doskonale znaną polskiej publiczności chociażby z przebojowych coverów „Ella, elle l’a”, „Désenchantée” czy „Voyage Voyage”. Ponadto wystąpią: Halina Mlynkova, LemON, Jula, Pectus, Eddy Wata oraz Mateusz Ziółko i Michał Szyc z programu „The Voice of Poland”.

Niedzielny koncert, który rozpocznie się o godzinie 19:30, poprowadzi duet Katarzyna Zielińska (TVP2) i Rafał Olejniczak (szef Radia ZET). Ci, którzy nie pojawią się 29 czerwca na plaży przy Kamiennym Szańcu, będą mogli śledzić transmisję całego wydarzenia na antenie TVP2 HD. Będą mogli również wysłuchać go w Radiu ZET. Początek transmisji na antenie TVP2 HD o godzinie 20:25.

Kołobrzeg to pierwszy z siedmiu przystanków podczas tegorocznej telewizyjnej trasy koncertowej „Lato ZET i Dwójki” organizowanej przez TVP2 i Radio ZET. Kolejny, też transmitowany przez TVP2 HD, odbędzie się 11 lipca w Słubicach.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *