Plenerowe studio DDB i śniadanie z Radiem ZET

W poniedziałek, 6 września, ruszy czwarta edycja „Wielkiej trasy śniadaniowej Radia ZET”. Przez dwa tygodnie Agnieszka Kołodziejska i Robert Karpowicz będą przemierzać Polskę, częstując mieszkańców odwiedzanych miast śniadaniem i wspólnie z nimi prowadząc poranne programy „Dzień Dobry Bardzo” z plenerowego studia emisyjnego.

Na tegorocznej trasie znajdzie się dziesięć miast, a wśród nich: Olsztyn, Kętrzyn, Grudziądz, Starogard Gdański, Inowrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra, Kluczbork i Ostrów Wielkopolski.

Codziennie od 6:00 do 10:00 stacja będzie bezpłatnie serwować pożywne zestawy śniadaniowe. A już o 5:30 mieszkańcy spotkają gospodarzy programu „Dzień Dobry Bardzo”, którzy poprowadzą program z mobilnego studia panoramicznego. „Wielka trasa śniadaniowa Radia ZET” będzie okazją zarówno do zjedzenia smacznego porannego posiłku w drodze do szkoły czy pracy, ale też stworzy możliwość uczestnictwa w programie na żywo oraz spotkania z dziennikarzami i podpatrzenia, jak wygląda ich radiowy dzień od kuchni.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *