Wrzesień z Metallicą w Antyradiu

We wrześniu antena Antyradia będzie należała do Metalliki. Słuchacze będą mieli szansę wziąć udział w przedpremierowym odsłuchu specjalnej reedycji „Czarnego albumu” zespołu wraz z dziennikarzami stacji, przejechać się wyjątkową czarną Wołgą po Warszawie, a także uczestniczyć w plenerowej imprezie tematycznej. Na antenie do zdobycia płyty „The Black Album”, czteropłytowe boxy „Metallica Blacklist” i unikatowe gadżety legendy światowego metalu.

30 lat temu ukazała się kultowa płyta Metalliki – „The Black Album”. Z tej okazji muzycy wydają specjalną reedycję albumu w zremasterowanej wersji, który ukaże się na rynku 10 września oraz „Metallica Blacklist” z 53 zaskakującymi coverami swoich utworów w wykonaniu różnych gwiazd świata muzyki. Całkowity dochód ze sprzedaży tego drugiego zostanie przekazany na cele charytatywne. Fizyczna wersja albumu „Metallica Blacklist” pojawi się w sprzedaży 1 października, ale już niebawem będzie można go zdobyć na antenie Antyradia, a także wygrać zaproszenia na przedpremierowe odsłuchy zremasterowanej wersji „The Black Album”.

Pierwszy z nich zostanie zorganizowany 9 września w studiu odsłuchowym Sound Club w Warszawie, a dzień później w ramach akcji „Czarna Wołga porywa słuchaczy Antyradia” zwycięscy słuchacze wezmą udział w wyjątkowej imprezie plenerowej. Jej uczestnicy przejadą się po Warszawie specjalnie wystylizowaną, „metallikową” czarną Wołgą, w której rozbrzmiewać będą kultowe utwory z nowej wersji „Czarnego albumu”, jak również będą mieli okazję m.in. zdobyć płyty i wyjątkowe gadżety związane z Metallicą, porozmawiać z dziennikarzami przy mikrofonie i podzielić się własnymi historiami związanymi z zespołem, czy zrobić niepowtarzalne zdjęcia podczas zamkniętego eventu.

Od 13 września do 3 października Antyradio zorganizuje konkursy antenowe, w których do wygrania będą m.in. czteropłytowe albumy „Metallica Blacklist”, bluzy, czapki, long sleevy i inne unikatowe gadżety związane z zespołem.

Z oczywistych względów, we wrześniu w Antyradiu będzie można usłyszeć więcej utworów Metalliki. Akcja organizowana jest we współpracy z Universal Music Polska.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *