Plus bez usługi TV Mobilna

W związku z wypowiedzeniem umowy o usługę hurtową Info-TV-FM Sp. z o. o., Polkomtel Sp. z o.o. z dniem 31.12.2012 zaprzestanie świadczenia usługi telewizyjnej w ramach oferty TV Mobilna w Plusie – taką informacją od sieci komórkowej Plus otrzymują abonenci usługi TV Mobilna.

Aktualizacja: – Nasza decyzja jest podyktowana wewnętrznymi procesami optymalizacji i skoncentrowaniu się na dostarczaniu klientom najnowocześniejszych usług dostępnych w technologiach komórkowych, czego przykładem może być przedstawiona w piątek nowa oferta najszybszego mobilnego internetu LTE z zawrotną prędkością do 150 Mb/sskomentował wycofanie z oferty usługi TV Mobilna, dla serwisu naziemna.info, Arkadiusz Majewski z Plusa..

W ciągu 14 dni od otrzymania tej informacji abonenci usługi TV Mobilna mają prawo do złożenia wypowiedzenia, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia, w celu rozwiązania umowy. Operator również informuje, iż podobna usługa nadal będzie świadczona na polskim rynku przez inny podmiot – osoby chcące skorzystać z tej oferty proszone są o kontakt z Działem Obsługi Klienta.

Informacja dla abonentów, na temat wycofania z oferty Plusa usługi TV Mobilna, została także opublikowana na stronie internetowej operatora – plus.pl

Przypomnijmy, że Plus, obok platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat, oferował usługę TV Mobilna od 4 czerwca 2012 roku. Warto też dodać, że już od pewnego czasu oferta usługi TV Mobilna nie była dostępna na stronie internetowej sieci komórkowej Plus.

Źródło: dadus – użytkownik forum naziemna.info – Naziemna Telewizja i Radiofonia Cyfrowa/własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *