Viacom rozpoczyna współpracę z Premium TV

Grupa TVN nawiązała współpracę w ramach Premium TV z największym międzynarodowym nadawcą kanałów tematycznych obecnym na polskim rynku. Od 1 stycznia 2013 roku Premium TV będzie odpowiadać za sprzedaż czasu reklamowego w stacjach z portfolio Viacom, w tym Comedy Central oraz Nickelodeon, które dostępne są w ramach oferty usługi TV Mobilna.

Bardzo cieszymy się z decyzji Viacom. Powierzenie Premium TV reprezentacji handlowej kanałów o bardzo silnych markach jest dla nas potwierdzeniem, że rynek docenia nasz profesjonalizm oraz zaangażowanie w budowaniu silnej pozycji zarówno kanałów tematycznych, jak i nowych stacji ogólnopolskich. Współpraca z kanałami Viacom pozwoli poszerzyć ofertę dla naszych klientów. Dzięki dotarciu do różnych grup demograficznych nasze produkty wzmocnią się zarówno w obszarze jakościowym jak i ilościowym – powiedział Andrzej Karasowski, Dyrektor Premium TV.

Z pełnym przekonaniem oczekujemy na naszą współpracę z Premium TV TVN jako naszym nowym partnerem w zakresie sprzedaży reklam na polskim rynku od stycznia 2013. Biorąc pod uwagę długoletnie doświadczenie stacji TVN i jej świetną kondycję na rynku jestem pewien, że znaleźliśmy idealnego partnera, aby zainteresować naszą ogromną różnorodnością rozrywkowych treści odpowiednich klientów i domy mediowe w całej Polsce – powiedział Darek Janczewski, Wiceprezes ds. Sprzedaży oraz Country Manager Viacom International Media Networks Polska.

Stacje telewizyjne należące do Viacom w okresie styczeń – wrzesień 2012 r. osiągnęły udział w rynku na poziomie 2,7% w komercyjnej grupie (16-49).

Przypomnijmy, że obecnie biurem reklamowym stacji z portfolio Viacom jest atmedia.

Źródło: TVN/własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *