Początek wiosny z Romance TV

Mimo, że za oknami jeszcze zima, a termometry wskazują temperaturę znacznie poniżej zera, Romance TV już myśli o wyczekanej wiośnie i od marca pragnie przygotować widzów na jej powitanie. Z tej okazji stacja zaprasza na premiery adaptacji powieści Rosamunde Pilcher, które obejrzeć można będzie 5 marca. Od 15 marca zaś rozpoczynamy odliczanie do pierwszego dnia wiosny, a Romance TV codziennie o godz. 21:00 wyemituje wyjątkowy film właśnie z tą porą roku w tle.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Romance TV

Premierowe ekranizacje powieści Rosamunde Pilcher z okazji dnia patrona Kornwalii

5 marca Romance TV zabierze swoich widzów do urokliwej Kornwalii. A wszystko to z okazji dnia legendarnego kornwalijskiego opata, św. Pirana. Elegancki świat, który Rosamunde Pilcher przedstawia w swoich powieściach, stanowi jedyny w swym rodzaju, świetny dodatek do obchodów tego święta. O godzinie 21.00 pokażemy premierę pierwszej z trzech adaptacji powieści tej brytyjskiej pisarki „Rosamunde Pilcher: Jeszcze mężatka”. Następnie zapraszamy na kolejną premierowy pokaz, „Rosamunde Pilcher: Nie z tego świata” o godz. 22:55. Wieczór zakończymy także premierowo emitując „Rosamunde Pilcher: Kłopotliwa zamiana” o godz. 00:45.

Tydzień pełen wiosny

W Romance TV wielkimi krokami nadciąga wiosna. Od 15 do 20 marca codziennie o godzinie 21.00 na widzów czeka duża dawka wiosennych uczuć w takich filmach jak: „Zawsze wiosna”, „Wiosna dla początkujących”, „Wiosenne dzieci”, czy „Wiosenny szept”. Pod koniec tygodnia wyemitujemy premierę telewizyjną filmu „Rosamunde Pilcher: Wiosenne truskawki”, która przeniesie naszych widzów do przepięknej Kornwalii.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *