„Pod osłoną nocy” nowością w TVN 7 (zdjęcie)

Mick St. John jest czarującym, prywatnym detektywem. Z pozoru wiedzie normalne życie, jednak prawie 60 lat temu został zamieniony w wampira. Teraz wykorzystuje swoje nadludzkie zmysły by chronić żywych. Coraz bardziej jednak tęskni za normalnością, ponieważ będąc pomiędzy dwoma światami odkrywa tajemnice oraz przyjemności, które ma do zaoferowania prawdziwe życie.

„Pod osłoną nocy” to historia wampira Mick’a St. John (Alex O’loughlin), który dzięki swemu sprytowi i potężnym nadprzyrodzonym mocom, powstrzymuje się przed, typowym dla jego wampirzych skłonności wysysaniem krwi. Wszystko zaczęło się, przed laty kiedy został ugryziony przez swoją ówczesną narzeczoną, uwodzicielską Coraline (Shannyn Sossamon). Odmienił go jednak, jeden dobry uczynek – uratował życie młodej dziewczynie Beth Turner (Sofia Myles), przez co zapragnął być lepszym wampirem. Od tego czasu nie zabija dla świeżej krwi.

Po latach, Mick i Beth znowu się spotykają. Kobieta wyrosła na piękną i ambitną internetową dziennikarkę śledczą. Zaczyna ich łączyć wyjątkowa więź. Mick jednak wie, że nie może kierować się swoimi uczuciami, bez ujawnienia tej części swojej natury, która w oczach Beth, uczyniłaby go potworem. Stąd targają nim emocje i sercowe rozterki. W premierowym odcinku, gdy plaga morderstw wskazujących na dzieło wampirów, spada na Los Angeles, Mick wyrusza na poszukiwania sprawców i ponownie spotyka Beth…

Premiera serialu „Pod osłoną nocy” w TVN 7 już 14 czerwca o godzinie 13:40.

tvn7podoslonanocy

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *