Dobrym wynikiem zakończyła się emisja nowych polskich produkcji, jakie Czwórka (TV4) zaprezentowała widzom w mijającym sezonie. Po sukcesie jesiennych premier, stacja szykuje kolejne edycje dwóch najlepiej oglądanych pozycji popołudniowego pasma serialowego: “Policjantek i policjantów” oraz “Sekretów sąsiadów”.

Ogromnym powodzeniem cieszyła się szczególnie produkcja “Policjantki i policjanci”, której widownia wielokrotnie przekraczała milion osób, a średnie udziały w grupie komercyjnej w porze emisji serialu dały stacji czwartą pozycję na polskim rynku telewizyjnym. Produkowany przez firmę ATM Grupa serial obyczajowy “Policjantki i policjanci” opowiada o pracy i życiu funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia.

Z kolei “Sekrety sąsiadów”, które mogły się pochwalić oglądalnością sięgającą nawet pół miliona widzów, to produkcja Tako Media, ukazująca niezwykłe historie i tajemnice, skrywane czasem za murami domów ludzi żyjących obok nas.

Obecnie trwają przygotowania do realizacji nowych transz obu seriali. Niebawem rozpoczną się zdjęcia do pierwszych odcinków.

Źródło: Telewizja POLSAT