„Policjantki i policjanci” wciąż ze wzrostami widowni

Nowa produkcja ATM Grupy dla Czwórki (TV4), serial „Policjantki i policjanci”, zanotowała świetny start na poziomie 500 tys. widzów, aby po pięciu tygodniach przekroczyć 800 tys., przy udziałach 6% w grupie komercyjnej.

3 listopada widownia w piku dwukrotnie przekroczyła milion widzów, a kilka dni później, 6 listopada, serial zanotował najwyższą oglądalność – 905 tys. widzów, co przełożyło się na ponad 7 % udziałów w rynku w grupie 16-49. Od początku nadawania produkcja znacząco podnosi też wyniki pasma w porównaniu do analogicznego okresu z ubiegłego roku.

Serial emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:00 zadebiutował na antenie 29 września, od razu uzyskując świetne wyniki pierwszego odcinka – 372 tys. widzów. Pierwszy tydzień wygenerował oglądalność na poziomie 500 tys. widzów, a w czwartym tygodniu nadawania, tygodniowa średnia liczba widzów była ponad dwukrotnie wyższa niż premiera.

Szósty tydzień emisji to rekordowa średnia oglądalność tygodniowa – ponad 839 widzów przy udziale 5,59%, oraz 5,96 % w grupie komercyjnej. 6 listopada serial obejrzało 905 tys. widzów przy także najwyższych udziałach w grupie komercyjnej – 7,22 %.

Źródło: ATM Grupa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *