Polsat Boxing Promotions odsłania kolejne karty czerwcowej gali w Toruniu

W serwisie Biletyna.pl trwa sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Promotions, która odbędzie się 25 czerwca. Interesująco zapowiada się pojedynek o pas Międzynarodowego Mistrza Polski w wadze lekkiej z udziałem Radomira Obruśniaka. W Toruniu fani boksu zobaczą w akcji także młodych i utalentowanych pięściarzy, a jednym z nich jest Konrad Kozłowski, który właśnie poznał swojego najbliższego rywala.

Sprawdź godziny transmisji gal bokserskich w PROGRAMIE TV

Konrad Kozłowski debiutował na ringu Polsat Boxing Promotions w lutym bieżącego roku. We Wrocławiu 25-latek w drugiej rundzie pokonał przez techniczny nokaut Ukraińca Andrija Spodara, a pod koniec maja w Lublinie wygrał jednomyślnie na punkty z Grekiem Athanasiosem Glynosem. Niespełna miesiąc od tamtej walki Kozłowski jest gotowy na kolejne wyzwanie, jakim będzie starcie z młodszym o dwa lata Czechem Nikolasem Dzurnakiem. Pod względem doświadczenia obaj pięściarze prezentują podobny poziom, co zwiastuje wyrównany pojedynek. Kozłowski wygrał wszystkie pięć swoich walk zawodowych, a jego najbliższy rywal ma na koncie dwa zwycięstwa i dwa remisy. Ani Polak ani Czech jeszcze nigdy nie walczyli na dystansie sześciu rund, a właśnie na tyle zakontraktowany jest ich pojedynek. Potyczka w Arenie Toruń będzie więc dla obydwu pięściarzy kolejną okazją do zdobycia bezcennego ringowego doświadczenia i okazją do postawienia następnego kroku w swoich karierach.

Organizacja Polsat Boxing Promotions wraca do Torunia pół roku od pierwszej wizyty w tym mieście. Tym razem zamiast w kameralnym Dworze Artusa, pięściarze walczyć będą w nowoczesnej Arenie Toruń. W serwisie Biletyna.pl. trwa sprzedaż biletów na galę, która odbędzie się 25 czerwca. Jednym z najjaśniejszych punktów na karcie walk jest ta o pas Międzynarodowego Mistrza Polski w wadze lekkiej pomiędzy Radomirem Obruśniakiem i Zsoltem Osadanem. W Toruniu próbkę swojego ogromnego talentu ponownie da też Ihosvany Garcia. Kubańczyk, który w listopadzie pokonał doskonale znanego Przemysława Gorgonia, tym razem skrzyżuje rękawice z niezwykle doświadczonym Ryno Liebenbergiem. Pochodzący z Republiki Południowej Afryki pięściarz ma na koncie aż 31 walk przy zaledwie siedmiu Garcii. Trenujący i mieszkający w Poznaniu Kubańczyk staje zatem do kolejnego wielkiego wyzwania w swojej krótkiej zawodowej karierze. Ewentualne zwycięstwo nad rywalem, który w przeszłości mierzył się między innymi ze słynnym Eleiderem Alvarezem czy pogromcą wielu Polaków – Vincentem Feigenbutzem z pewnością będzie cennym skalpem w dorobku Garcii.

Fani zgromadzeni na trybunach Areny Toruń, 25 czerwca zobaczą łącznie sześć pojedynków zawodowych. Dodatkową atrakcją będą występy muzycznych gwiazd. Tym razem ring w swoją muzyczną scenę zamieni między innymi wyrazisty raper młdego pokolenia oraz producent – Janusz Walczuk.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *