Polsat News od 3 września z programem „Wydarzenia, opinie, komentarze” (wideo)

„Wydarzenia, opinie, komentarze” to nowy autorski magazyn informacyjny w Polsat News. Gospodarzami programu będą na zmianę Jarosław Gugała oraz Bogusław Chrabota. Premierowe wydanie zobaczymy w najbliższy poniedziałek, 3 września o godzinie 22:00.

Formuła magazynu zakłada szersze i bardziej rozbudowane niż w głównych dziennikach telewizyjnych podsumowanie najważniejszych wydarzeń dnia. W programie znajdą się także wypowiedzi i opinie bohaterów tych zdarzeń oraz komentarze ekspertów i dziennikarzy zapraszanych do studia. Magazyn będzie miał charakter komentarzowo – ekspercki, dzięki czemu widzowie otrzymają dużą porcję informacji pokazaną okiem cenionych publicystów i dziennikarzy Polsat News – Jarosława Gugały i Bogusława Chraboty. „Wydarzenie, opinie, komentarze” to przede wszystkim tematy polityczne, społeczne, zagraniczne, ekonomiczne oraz na koniec każdego programu – serwis sportowy.

Program nadawany będzie ze studia Polsat News. Na jego potrzeby przygotowaliśmy specjalną scenografię oraz oprawę graficzną. Magazyn emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 22:00, a każde wydanie potrwa około 50 minut.

Źródło: Telewizja POLSAT/własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *