TVP INFO 2 września ze specjalnym wydaniem Poranka

W niedzielę ,2 września br. emitowany w godzinach 6:00-11:00 Poranek TVP INFO będzie miał szczególny charakter. Program w całości będzie poświęcony zaangażowaniu dziennikarzy telewizji publicznej w prezentowanie i rozwiązywanie problemów lokalnych społeczności. Pokazane zostaną podejmowane przez reporterów oddziałów terenowych TVP interwencje na rzecz zwykłych, często bezbronnych ludzi. Interwencje te spotykają się z ogromnym odzewem i poparciem widzów w całej Polsce. W Poranku TVP INFO zobaczymy tego przykłady – ze wszystkich 16 oddziałów Telewizji Polskiej.

Widzowie najpopularniejszego w Polsce kanału informacyjnego będą mieli możliwość zobaczyć m.in. materiał o ratowaniu zabytkowego taboru kolejowego przy wsparciu dziennikarzy TVP Olsztyn, trudnej walce Bogatyni ze skutkami powodzi, ofiarności ludzi dobrej woli, dzięki którym sfinansowano protezy rączek i nóżek dla małego Bartka z Opola oraz pomocy jakiej widzowie udzielili policji w ściganiu gwałciciela z Wieprzyc (woj. lubuskie).

W specjalnym wydaniu Poranka TVP INFO pokazane zostanie zaangażowanie red. Beaty Wolańskiej z TVP Rzeszów na rzecz rozwiązywania problemów polskiej społeczności na Ukrainie. Ponadto zobaczymy reportaż o siatkarzach, którzy chcą występować z logo TVP Katowice na koszulkach, wychodząc z założenia, że regionalne oddziały telewizji publicznej to jedyne stacje telewizyjne relacjonujące zmagania lokalnych sportowców.

W Poranku TVP INFO przedstawione zostaną kulisy realizacji transmisji z EURO 2012 i Igrzysk Olimpijskich w Londynie, oraz interesujące propozycje Teatru Telewizji.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *