Polsat wydłuża „Wydarzenia 18:50” do godziny na antenie głównej i w Polsat News

Pasmo o 18.50, w którym nadawane są główne Wydarzenia zostaje wydłużone. Będzie to 60 minut najważniejszych informacji z kraju i ze świata oraz rozmowy z najważniejszymi bohaterami danego dnia w programie „Gość Wydarzeń”. Zmiana ta nastąpi od poniedziałku, 1 czerwca na antenie głównej Polsatu oraz w Polsat News.

Sprawdź godziny emisji „Wydarzeń” w PROGRAMIE TV

Rola mediów w czasie epidemii okazała się kluczowa, a Polsat News jest stacją, która odnotowała największe wzrosty wśród stacji informacyjnych w minionych miesiącach.

Widzowie potrzebują obiektywnych, sprawdzonych i rzetelnych informacji, podawanych w sposób wiarygodny i wzbudzający zaufanie. Stąd nasza decyzja, aby na antenie głównej wydłużyć do 60 minut pasmo nadawane o 18.50. Dłuższe główne Wydarzenia, a także rozmowy z najważniejszymi postaciami dnia będą teraz dostępne zarówno na antenie głównej Polsatu, jak i w Polsacie News, oglądane w sumie przez miliony widzów – mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki, Telewizji Polsat.

Sprawdź ofertę kanału Polsat News w PROGRAMIE TV

Programy informacyjne Polsatu nadawane są zarówno na antenie głównej Polsatu, jak i w Polsacie News. Od marca emitowane jest nowe wydanie o 12.50, a program o 15.50 w kwietniu został wydłużony do 40 minut. Ponadto o 21.50 już wyłącznie w Polsacie News podsumowanie dnia w Wydarzeniach Wieczornych.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *