Polsat wystartował ze zdjęciami do 4. sezonu „Farmy”

Na fanów „Farmy” czeka kolejny sezon programu Polsatu. „Farma” to reality show, który od trzech sezonów cieszy się popularnością i przyciąga przed telewizory kolejnych widzów. W najbliższej edycji pojawią się nowe twarze nie tylko wśród uczestników, ale także wśród prowadzących i ekspertów. Czwarty sezon „Farmy” w styczniu 2025 na antenie Polsatu.

Sprawdź godziny emisji audycji „Farma” w PROGRAMIE TV

Na uczestników będzie czekało wiele nowych, ciekawych wyzwań, które zaskoczą nie tylko ich, ale także wiernych widzów. Ci, którzy lubili oglądać pojedynki, będą szczególnie zadowoleni, bo ich z pewnością nie zabraknie. Farmerom przybędzie również pracy przy opiece nad kolejnymi zwierzętami, dzięki czemu ich czas będzie jeszcze bardziej wypełniony.

Na farmie pojawi się również nowa prowadząca, która będzie doskonałym wsparciem dla dziewczyn, a zwłaszcza dla Ilony Krawczyńskiej. Do grona opiekunek farmerów dołączy siostra Ilony, Milena Krawczyńska. To blogerka, influencerka i instruktorka tańca, która szkoliła się na Broadwayu. Ponadto, jest mamą dwójki chłopców oraz zapaloną podróżniczką. Milena kocha zwiedzać świat, zwłaszcza kamperem. Wraz z siostrą Iloną prowadzi profil na Instagramie: „siostry ADiHD”, który cieszy się w świecie mediów społecznościowych dużą popularnością. Siostry obserwuje pond 320 tysięcy fanów.

Nieoceniony mentor farmerów. czyli rolnik Szymon Karaś, również otrzyma wsparcie. Do jego teamu dołączy Beata Oleszek – rolniczka, gospodyni i ekspertka od kuchni tradycyjnej.

W kolejnej edycji uczestnicy powalczą tradycyjnie o nagrodę główną, którą będzie 100 tysięcy złotych oraz tytuł „Super Farmera” oraz „Złote Widły”.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Producentem wykonawczym programu jest Constantin Entertainment Polska.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *