Polsat zapowiada 12. odcinek „Przyjaciółek” i „Hotelu 52”

Tego jeszcze nie było w polskim serialu. Michał (Marcin Rogacewicz) w 12. odcinku „Przyjaciółek” oświadczy się Patrycji (Joanna Liszowska) i zrobi to w sposób spektakularny.

Po kolacji z przyszłymi teściami Patrycja pokłóciła się z Michałem. Powiedziała mu, że czekała na rycerza na białym koniu, z którym będzie żyła długo i szczęśliwie, a tymczasem to bardziej przypomina koszmar, niż ślub marzeń! Nic innego jej nie pozostało jak wyprowadzić się do Zuzy. Michałem to wstrząśnie. Weźmie sobie słowa ukochanej do serca! I to… dosłownie! Postanowi spełnić marzenia Patrycji o romantycznych zaręczynach i ślubie jak z bajki. Nie będzie przebierał w środkach, aby odzyskać miłość swojego życia. Pewnego słonecznego dnia przyjedzie na spotkanie z Patrycją na białym koniu, w lśniącej zbroi, z bukietem czerwonych róż i padnie jej do stóp prosząc, aby za niego wyszła. Tego Patrycja kompletnie się nie spodziewa! Czy mu wybaczy i przyjmie oświadczyny? Polsat zaprasza do oglądania 12. odcinka „Przyjaciółek” w czwartek, 22 listopada, o godzinie 22:00.

„Hotel 52”: Natalia chce zatrudnić nowego menedżera

Natalia (Laura Samojłowicz) zaprasza Artura (Krzysztof Kwiatkowski) na śniadanie w restauracji. Górski podejrzewa, że ukochana ma mu coś ważnego do zakomunikowania. I nie myli się. Natalia chce, aby Artur wrócił do Hotelu 52 jako menedżer. Jest w stanie zaoferować mu znacznie lepszą pensję, niż obecnie dostaje. Uważa, że powrót Artura do Hotelu 52 dobrze wpłynąłby na ich związek. Natalia mogłaby z powodzeniem dzielić czas na związek i pasję, czyli śpiewanie. Artur waha się. W końcu posadę menedżera sprawuje Iwona (Magda Cielecka). Mimo swojej nieobecności wciąż pracuje w Hotelu 52. Czy Górski przyjmie propozycję Natalii i wróci do Hotelu 52? Przekonamy się już 22 listopada o godzinie 21:00 na antenie Telewizji POLSAT.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *