Polsat zapowiada 7. odcinek „Przyjaciółek”

Kochanka Andrzeja (Adam Krawczyk) to dopiero ma tupet! Nie dość, że nie zamierza przyjąć do wiadomości, że Inga (Małgorzata Socha) jej nie znosi i przyjaźni między byłą żoną, a kochanką nie będzie, to jeszcze wykorzysta sytuację, gdy Andrzej nie będzie mógł pójść na rolki z córką. Ku zdziwieniu Ingi, Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) sama stawi się w parku. Szybko okaże się, że rolek nigdy w życiu nie miała na nogach.

PRZYJACIÓŁKI: Marcin Rogacewicz miał swój zespół i i chciał zostać gwiazdą rocka

Marcin Rogacewicz, który popularność zdobył dzięki roli w „Szpilkach na Giewoncie”, obecnie gra w kilku serialach, m.in. jako partner Joanny Liszowskiej w „Przyjaciółkach” czy w „Na dobre na złe”. Można więc powiedzieć, że aktorstwo wciągnęło go na dobre. Nie o tym jednak marzył Rogacewicz. Niedawno wyznał w jednym z wywiadów, że prawdziwą jego pasją jest muzyka. Pochodzi z rodziny o muzycznych tradycjach, grał na fortepianie i gitarze klasycznej. Razem z kilkoma innymi muzykami stworzyli zespół: „Łupaliśmy muzę w garażu i marzyliśmy o koncertach przed wielotysięczna publicznością” – wspomina Marcin. „Pot, czad, adrenalina, rozwiane włosy, mokra koszulka… to było coś niesamowitego i niezapomnianego. To była najfajniejsza przygoda mojego życia”. Być może kiedyś wcieli się w serialową postać, która połączy obie pasje! Efekt może być piorunujący!

Póki co możemy oglądać Rogacewicza w roli Michała – faceta Patrycji (Joanna Liszowska) w serialu „Przyjaciółki”. Czekamy na dalsze losy jego związku z Patrycją: czy dziewczyna wyzna mu w końcu, że ma problemy z zajściem w ciąże? Jak na to zareaguje jej partner? Czy Michał stanie na wysokości zadania i będzie potrafił ją wesprzeć? Tego i wiele więcej dowiemy się już wkrótce! Michał nas zaskoczy totalnie!

Oglądajcie „Przyjaciółki” w najbliższy czwartek o godzinie 22:00 w Polsacie.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *