Polska premiera „Creepshow – edycji świątecznej” na kanale AMC

„Creepshow”, serialowa antologia na podstawie kultowej komedii grozy z 1982 roku, powraca na antenę AMC – tym razem ze świątecznym odcinkiem specjalnym „Anonimowi Zmiennokształtni”. Grupa tytułowych odmieńców zmierzy się z polującym na nich od wieków… Świętym Mikołajem i jego armią. To oznacza tylko jedno – krwawą jatkę z przymrużeniem oka. Nie zabraknie sporej dawki kiczu i absurdalnego humoru. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Greg Nicotero.

Sprawdź godzin emisji audycji „Creepshow” w PROGRAMIE TV

Robert Weston zauważył ostatnio u siebie dziwne zmiany, których żaden lekarz nie potrafi wyjaśnić. Jedynym wytłumaczeniem jego objawów jest to, że może być… wilkołakiem? Podczas poszukiwania odpowiedzi trafia na niezwykłą grupę wsparcia, której członkowie pomagają mu poznać prawdę. Odkrycia Roberta okazują się jednak dużo bardziej złowrogie, niż mógłby sobie wyobrazić. Grupa nieszczęśników musi połączyć siły, by stawić czoła zabójcy, który poluje na nich od wieków.

Fani Creepshow tym razem otrzymają od twórców odcinek trwający aż 46 minut wypełnionych specyficznym humorem, kiczowatymi kostiumami i krwawą jatką, w charakterystycznej dla komediowego horroru stylistyce.

W serialu występują m.in Anna Camp (Pitch Perfect, Czysta krew) i Adam Pally (Świat Według Mindy, Happy Endings), za scenariusz i reżyserię odpowiada Greg Nicotero. W jednej z ról widzowie zobaczą tez Franka Nicotero, komika spokrewnionego z Gregiem Nicotero. Historia powstała w oparciu o opowiadanie J.A. Konratha (Last Call).

Sprawdź ofertę kanału AMC w PROGRAMIE TV

Premiera świątecznego odcinka specjalnego „Creepshow” 13 grudnia o 22:00 na kanale AMC.

Źródło: AMC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *