Polska – Szwajcaria i Włochy – Hiszpania w TVP1

W sobotę wielkie wydarzenie medialne: Polska walczy ze Szwajcarią o ćwierćfinał EURO 2016. Transmisja w TVP1 HD, na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Stream. W poniedziałek natomiast hit 1/8 finału: Włochy – Hiszpania.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Studio w Jedynce rozpocznie się aż godzinę i 15 minut przed pierwszym gwizdkiem. Mecz skomentują ze Stade Geoffroy Guichard w Saint-Etienne: Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak. Po meczu w położonym w pobliżu boiska ministudiu TVP Jacek Kurowski i Szymon Borczuch porozmawiają na żywo z piłkarzami. Studio w Warszawie poprowadzi Przemysław Babiarz, a wśród jego gości znajdą się: Jan Tomaszewski, Jerzy Engel, Michał Pol i Tomasz Rząsa.

W poniedziałek czas na hit 1/8 finału. Hiszpanie, aktualni mistrzowie Europy i mistrzowie świata z 2010 roku zmierzą się z czterokrotnymi mistrzami świata, Włochami. Transmisja w TVP1 HD, na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Stream. Mecz skomentują ze Stade de France w podparyskim Saint-Denis: Maciej Iwański i Marcin Żewłakow. Prowadzącym studio będzie Rafał Patyra, a towarzyszyć będą mu następujący goście: Jan Tomaszewski, Jerzy Engel, Michał Pol i Mirosław Trzeciak.

Plan transmisji:

Sobota (25 czerwca)
Polska – Szwajcaria, godzina 13:45, TVP1 HD i sport.tvp.pl

Poniedziałek (27 czerwca)
Włochy – Hiszpania, godzina 17:30, TVP1 HD i sport.tvp.pl

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *