Polski serial „Detektywi w Akcji” w Czwórce (zdjęcie)

31 sierpnia 2015 roku na antenie Czwórki zadebiutuje nowy polski serial „Detektywi w Akcji”, który emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:00. Serial opowiada o pracownikach agencji detektywistycznej Septagon i prowadzonych przez nich sprawach.

Główni bohaterowie to grupa barwnych i nietuzinkowych postaci, z których każda wnosi swój niepowtarzalny styl i umiejętności do pracy całego zespołu. Szefem Septagonu jest były komandos Marcin Doman, a w skład jego zespołu wchodzą: Dexter – szuler i mistrz manipulacji, Ruda – kobieta o wielu twarzach i niezwykłej skuteczności, Diablo – zawodnik nielegalnych walk w klatce, Serb – instruktor technik policyjnych, Agnieszka – wielokrotna mistrzyni świata w karate, Ronin – mistrz sztuk walki i miłośnik filozofii wschodu. Każda z postaci jest inna, ale łączy je detektywistyczna pasja i chęć pomocy ludziom, którzy znaleźli się w trudnym położeniu.

Zaginione dzieci, przestępstwa kryminalne, zdrady, przemoc, oszustwa i szantaże – to sprawy, z jakimi detektywi stykają się na co dzień w swojej pracy. Działając często na granicy dobra i zła, pomiędzy prawem a bezprawiem, tam gdzie policja jest bezradna, a ludziom dzieje się krzywda, detektywi niosą pomoc potrzebującym, wykorzystując swoją wiedzę, inwencję, doświadczenie i najnowsze techniki śledcze.

Dramatyczne sytuacje, pasjonujące śledztwa, niebanalne metody i pomysły detektywów, dynamiczne pościgi i zaskakujące rozwiązania – to wszystko już jesienią w serialu „Detektywi w Akcji” w TV4.

tv4detektywiwakcji

Źródło: Telewizja POLSAT

One Comment on “Polski serial „Detektywi w Akcji” w Czwórce (zdjęcie)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *