W poniedziałek, 29 lutego 2016 roku, premierę w TV Puls będzie miał serial “Tajemnice medyczne”. To najnowsza produkcja Telewizji Puls.

“Tajemnice medyczne” to serial typu scripted-docu, który prezentuje historie pacjentów oddziału ratunkowego szpitala. Każda opowieść rozpoczyna się w momencie przybycia poszkodowanego na izbę przyjęć. Poprzez retrospekcję widzowie poznają wydarzenia, które miały bezpośredni wpływ na stan zdrowia chorego i przez które znalazł się na ostrym dyżurze. Co wydarzyło się w życiu ludzi, którzy trafili do szpitala? Jakie tajemnice skrywają? Do czego boją się przyznać? Na te i inne pytania muszą odpowiedzieć serialowi lekarze, którzy zamieniają się w prawdziwych detektywów.

W role serialowych lekarzy wcielają się aktorzy z popularnych polskich seriali: Leszek Malec (w roli doktora Artura, lekarza pogotowia, traumatologa; wystąpił m.in. w serialu “Pierwsza miłość”), Katarzyna Skoniecka (jako doktor Marzena, lekarz pogotowia, toksykolog; znana m.in. z serialu “Pierwsza miłość”), Joanna Mądry (gra doktor Paulinę, lekarza pogotowia; wystąpiła m.in. w serialach “Barwy szczęścia”, “Czas honoru”, “Lekarze” i “Przyjaciółki”) i Kacper Anuszewski (serialowy doktor, Kacper; pojawiający się w serialach: “Klan”, “M jak Miłość”, “Na Wspólnej”, “Ojciec Mateusz” i “Prawo Agaty”).

Serial “Tajemnice medyczne” jest oparty na licencji francuskiego formatu “Une histoire, une urgence”, który był z powodzeniem emitowany w jednej z najpopularniejszych telewizji we Francji, na kanale TF1. Każdy odcinek ma 45 minut i przedstawia dwie różne historie. Serial na zlecenie Telewizji Puls produkuje firma Tako Media.

“Tajemnice medyczne”

Premiera: poniedziałek, 29 lutego, godzina 19:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 19:00

Źródło: Telewizja Puls

Share and Enjoy !

0Shares
0 0