Polskie Radio Dzieciom świętuje Dzień Taty

23 czerwca to Dzień Taty. Z tej okazji Polskie Radio Dzieciom przygotowało specjalne wydanie „Dziecięcego koncertu życzeń” oraz dedykowane audycje. Najmłodsi słuchacze będą mogli składać życzenia swoim ojcom oraz dedykować im piosenki. Już teraz można przesyłać życzenia, które zostaną wyemitowane na antenie stacji 23 czerwca.

Z okazji zbliżającego się Dnia Taty, Polskie Radio Dzieciom przygotowało szereg atrakcji dla najmłodszych. Przez cały dzień słuchacze będą mogli opowiadać o swoich tatusiach i historiach z nimi związanych. Będzie z pewnością o gilgotkach, przytulaniu, a przede wszystkim o tym, jak ważny jest tata. O swoich ojcach Julce Rozbieckiej opowiedzą zerówkowicze z warszawskich placówek oświatowych: przedszkola Montessori i szkoły Navigo.

W niedzielę, 23 czerwca wyemitowane zostanie specjalne wydanie audycji „Dziecięcy koncert życzeń” (godz. 14.00-15.00). Tego dnia najmłodsi będą mogli na żywo złożyć życzenia na antenie i zamówić ulubioną piosenkę. Życzenia i dedykacje można także przesłać już dziś na adres dzieci@polskieradio.pl lub zadzwonić pod numer telefonu 22 645 20 55.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *