Radio Zet z ramówką na wakacje 2024

21 czerwca br. po godzinie 15:00 wystartuje sezon wakacyjny w Radiu ZET. Na antenie moc „grania bez cienia mówienia”, plenerowe akcje specjalne nad morzem, festiwalowe studia, poranny „Gość Radia ZET”, a także konkurs „Radio ZET nr 1 w moim samochodzie”, w którym nagrodą główną będzie czerwony samochód marki Honda.

Wakacyjny sezon Radio ZET powita specjalnym wydaniem pasma „Radio ZET – wakacyjna fala” o 15:00, a w nim dużo piłkarskich emocji związanych z meczem Polski z Austrią na EURO 2024. A już od poniedziałku „Dzień dobry bardzo na wakacjach” (6-10), które brawurowo poprowadzi duet Michał Korościel i Marcin Sońta. Po godzinie 8:00 na „Gościa Radia ZET” zaproszą wymiennie Beata Lubecka i Iwona Kutyna. „Upalne granie w Radiu ZET” od 10:00 do 15:00, a w nim jeszcze więcej muzyki. Po 15:00 wspomniane wcześniej pasmo „Wakacyjna fala w Radiu ZET”. A od 19:00 do 23:00 – „Lubię to” (poniedziałek-czwartek).

W weekendy mnóstwo pozytywnej energii i muzyki w pasmach „Dzień dobry bardzo na wakacjach” (6-10), „Wakacyjna fala w Radiu ZET” (10-15), „Upalne granie bez cienia mówienia” (15-20) oraz „PartyZetka” (piątek i sobota, 20-24)/”Radio ZET na wakacjach” (niedziela, 20-24).

Już tradycyjnie latem Radia ZET nie zabraknie na wydarzeniach muzycznych. W tym roku będą to: Open’er Festival, Earth Festival Uniejów, „Lato ZET” nad Zalewem Lisowice koło Łodzi i „Przebój lata Radia ZET i Polsatu” w Kielcach. Swoje plenerowe studio stacja będzie miała również podczas Jarmarku Dominikańskiego w Gdańsku oraz będzie obecne na Red Bull Konkurs Lotów w Gdyni.

Od 1 lipca wystartuje wakacyjna zabawa „Radio ZET nr 1 w moim samochodzie”. Codziennie słuchacze będą mieli szansę zdobyć 1000 zł do wydania na stacjach Cirkle K, a w wielkim finale czekać będzie na nich czerwona Honda ZRV.

Na plażach w nadmorskich kurortach Radio ZET będzie zachęcać do ruchowej aktywności. Akcja „A może nad morze z Radiem ZET” wystartuje 12 lipca. W kolejne weekendy stacja odwiedzi Krynicę Morską, Pobierowo, Władysławowo, Łebę, Międzyzdroje oraz Mielno. W przygotowanych strefach plażowicze będą mogli wziąć udział w indywidualnych i zespołowych grach sportowych, animacjach i konkursach z mocą nagród.

Źródło: Grupa Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *