Polskie Radio RDC na festiwalu Audioriver

Z okazji rozpoczęcia festiwalu Audioriver, Polskie Radio RDC przygotowało specjalne wydanie audycji „Świątek-Piątek”. W piątek 24 lipca 2015 roku Michał Trzciński poprowadzi audycję ze studia plenerowego na Starym Rynku w Płocku.

Gośćmi Michała Trzcińskiego między godziną 10:00 a 14:00 będą m.in.: Łukasz Napora – rzecznik festiwalu Audioriver, MovLab – autorzy filmu promującego 10. edycję festiwalu, Magdalena Widomska i Emil Holubiczko z krakowskiego klubu Prozak 2.0 (zwycięzcy w plebiscycie na najlepszy klub w Polsce). W studiu pojawi się też jedna z festiwalowych gwiazd – Baasch (producent, wokalista i kompozytor), ale także Prezydent Miasta Płocka – Andrzej Nowakowski.

Po godzinie 14:00 do Michała Trzcińskiego dołączy dziennikarka RDC z Płocka – Katarzyna Piórkowska. Razem poprowadzą godzinną audycję „Plan na Weekend”, której będzie można wysłuchać na płockiej częstotliwości Rozgłośni (101,9 FM lub online na http://rdc.pl/live – Płock).

Festiwal świata niezależnego Audioriver to trzydniowy, międzynarodowy event, którego celem jest szerzenie wszystkiego co najlepsze w sztuce alternatywnej z naciskiem na muzykę elektroniczną. W ciągu 9 lat na malowniczej plaży nad Wisłą oraz na płockim Starym Rynku wystąpiło kilkaset gwiazd z całego świata. Na program festiwalu, który potrwa od 24 do 26 lipca składają się: Audioriver By Night, Targi Muzyczne Audioriver, Audioriver Fashion Day, Kino Festiwalowe i Audioriver Sun/Day.

Michał Trzciński jest dziennikarzem muzycznym oraz DJ’em radiowym i klubowym. Na antenie RDC wraz z Michaliną Furtak, prowadzi autorski magazyn kulturalny „Pałac Kultury” i audycję „Świątek-Piątek”.

Źródło: Polskie Radio RDC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *