Ponad mln widzów filmu „Pokój 112 – Policjantki i Policjanci”

„Pokój 112 – Policjantki i Policjanci” w minioną sobotę, 28 lutego 2015 roku o godzinie 20:00, obejrzało ponad milion widzów, przy udziałach w widowni przekraczających 6,5% (SHR All 4+). W grupie komercyjnej emisja filmu przyniosła Czwórce (TV4) udziały w rynku na poziomie 6,6% – dwukrotnie wyższe (185%) niż średnia stacji tego dnia.

Wyniki Czwórki w porze emisji „Pokoju 112 – Policjantki i Policjanci” zdecydowanie przewyższały też wyniki jej bezpośredniej konkurencji – TVN 7 i TV Puls.

Oparty o fabułę serialu „Policjantki i Policjanci” film stanowił wprowadzenie w akcję drugiego sezonu tej produkcji i ukazywał rozwinięcie wydarzeń, jakie rozegrały się w finale jej pierwszej serii.

Film przyczynił się do dobrego otwarcia nowego sezonu „Policjantek i Policjantów”, którego premierowy odcinek, w poniedziałek, 2 marca, zgromadził największą w dotychczasowej emisji serialu widownię – 1 mln 256 tys. przy udziałach w rynku 8% (SHR All 4+).

W grupie komercyjnej udziały wyniosły 8,5% i były bez mała trzykrotnie większe (257%) od średnich udziałów stacji z całego dnia.

Nowe odcinki serialu – którego pierwszy sezon wielokrotnie gromadził ponadmilionową widownię i zapewniał stacji czwartą pozycję na polskim rynku telewizyjnym pod względem udziałów w grupie komercyjnej – można oglądać w Czwórce od 2 marca: od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:00.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *