„Postaw na Milion” po raz dziesiąty w Dwójce

Z początkiem września 2015 roku rusza, 10. edycja teleturnieju „Postaw na milion”. Łukasz Nowicki znów zada wiele trudnych pytań graczom z całej Polski, którzy walczyć będą o milion złotych – główną wygraną tego programu.

Dotąd, w polskiej edycji teleturnieju „Postaw na milion”, uczestnicy wygrali już łącznie 2 725 000 zł. Aktor Łukasz Nowicki, który od początku jest gospodarzem tego programu, z wielką przyjemnością rozdaje graczom pieniądze.

Gdy widzę radość ludzi, którzy wygrywają w programie i dzięki temu mogą spełnić swoje marzenia, cieszę się, że prowadzę „Postaw na milion” – mówi Łukasz Nowicki.

W pierwszym odcinku udział wezmą przyszli szwagrowie Marek Felskowski i Łukasz Pachelski z podwarszawskiego Piaseczna oraz Leszek Lipski z córką Aleksandrą. Pan Leszek i Ola pochodzą z Wrocławia i oboje interesują się militariami. Pan Leszek jest elektrykiem, a Ola studiuje biotechnologię. Czy ich wiedza okaże się być wystarczająca, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i zgarnąć milion złotych? Tego dowiemy się już 5 września o godzinie 19:05 na antenie Dwójki.

„Postaw na milion” to przede wszystkim emocje i wygrane. Zawodnicy, aby zdobyć główną nagrodę, która wynosi 1 000 000 zł, muszą odpowiedzieć poprawnie na 8 pytań. W programie mogą brać udział pary zawodników i drużyny czteroosobowe. Gracze mogą być spokrewnieni, ale mogą być też paczką znajomych.

Dotychczas w historii programu na świecie główna wygrana padła dwa razy: w wersji niemieckiej oraz w wersji argentyńskiej. Czy w kolejnych odcinkach polskiej edycji, któryś z uczestników zostanie milionerem? Tego dowiemy się już jesienią, oglądając „Postaw na milion” w każdą sobotę o godzinie 19:05 na antenie TVP2 HD.

Teleturniej firmy Endemol jest światowym hitem produkowanym w ponad 20 krajach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji Niemczech i USA. „The Million Pound DropLive” – bo tak brzmi oryginalny tytuł formatu, w 2011 roku zdobył prestiżową nagrodę BAFTA. W Polsce program emitowany jest od marca 2011 roku.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *