Powstają kolejne odcinki programu „Rolnik szuka żony” (zdjęcie)

Trwają zdjęcia do kolejnych 12 odcinków programu TVP1 pt. „Rolnik szuka żony”, którego pilotażowy odcinek wyemitowano w maju br. Od tego czasu do produkcji programu wpłynęło ponad 2 tys. zgłoszeń. Piątkę rolników, którymi zainteresowało się najwięcej pań, widzowie zobaczą już we wrześniu. Swoją drugą połowę będą wybierać: Adam z Podlasia, Grzegorz z Dolnego Śląska, pochodzący z Warmii Paweł, mieszkaniec Kotliny Kłodzkiej Stanisław i Pomorzanin Zbigniew.

Pięciu rolników (wyłonionych z ośmiu, których widzowie poznali już w pilotażowym odcinku) zapoznało się ze wszystkimi przysłanymi do siebie listami. Na tej podstawie dokonali wyboru pań, które zaproszone zostały do dalszych etapów programu. Na planie trwają spotkania z potencjalnymi kandydatkami na żony – ich zmagania będzie można oglądać na antenie TVP1 HD od września 2014 roku. Widzowie poznają także codzienne życie uczestników programu i będą mieli okazję zobaczyć, jak bardzo zmieniła i rozwinęła się polska wieś.

Mamy w programie bardzo ciekawe osobowości, w różnym wieku, z różnych regionów Polski, zarówno z wielkich miast, jak i miejscowości tak małych, że trudno je znaleźć na mapie. Tak różnorodni bohaterowie gwarantują wiele emocji, ciepła i optymizmu. Co więcej dzięki temu programowi, będziemy mogli poznać interesujących, mądrych, nietuzinkowych ludzi, którzy w innym wypadku nigdy nie trafiliby na ekran – mówi Anna Więckowska, jedna z dwójki reżyserów programu. – Poznanie tych ludzi było dla mnie prawdziwą przyjemnością. Rzadko spotyka się ludzi z taką energią i radością życia – wtóruje jej prowadząca program Marta Manowska.

tvp1hdrolniszukazony

Program „Rolnik szuka żony” to polska wersja międzynarodowego hitu telewizyjnego odnoszącego sukcesy w ponad 30 krajach świata, w tym m.in. w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Australii i USA. Producentem polskiej wersji jest firma FremantleMedia Polska. Reżyserami są Anna Więckowska i Konrad Smuga.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *