Poznajcie jury i prowadzącą „The Four. Bitwa o sławę”!

Młodość, energia, magnetyzm! Troje porywających artystów po raz pierwszy w rolach jurorów! Elektryzująca Natalia Nykiel, charyzmatyczny Igor Herbut oraz czarujący swoją osobowością i muzyką Kuba Badach nigdy nie pokazywali się od tej strony. Teraz poszukają prawdziwych talentów w nowym programie „The Four. Bitwa o sławę”! Program poprowadzi jedna z najbardziej lubianych i najpiękniejszych wokalistek Natalia Szroeder.

„The Four. Bitwa o sławę” zaczyna tam, gdzie kończą się inne programy – od najlepszych! Czworga silnych, zdolnych i ambitnych wokalistów. Wielką Czwórkę osobiście wybierze trzyosobowe jury złożone z gwiazd branży muzycznej. Natalia Nykiel, Igor Herbut i Kuba Badach podbili polską scenę muzyczną, teraz zadebiutują w zupełnie nowych dla siebie rolach. Jako jurorzy staną na straży programu i wspólnie poszukają nowej gwiazdy sceny muzycznej.

Dlaczego zdecydowali się wziąć udział w programie „The Four. Bitwa o sławę”?

Przyjęłam zaproszenie do udziału w programie „The Four” , ponieważ oglądałam jego amerykańską edycję i podoba mi się jego formuła. Ten program został skrojony jakby na miarę naszych czasów. Mam wrażenie, że dzisiaj trudno utrzymać uwagę widza, słuchacza dłużej niż przez kilka minut, czyli tyle ile trwa filmik na YouTube, a i o to czasem niełatwo. W tym programie jesteśmy zaskakiwani co chwilę. W każdym momencie może wydarzyć się coś, co zmienia przebieg całego show – zapewnia Natalia Nykiel.

Przyjąłem propozycje zostania jurorem w „The Four. Bitwa o sławę”, ponieważ to najodważniejszy muzyczny talent show, z jakim się kiedykolwiek zetknąłem. To program dla ludzi o mocnym głosie i o mocnych nerwach. To ciągła walka o przetrwanie i udowadnianie jurorom, publiczności, ale przede wszystkim samemu sobie, że zasługuje się na miejsce, w którym się jest – mówi Igor Herbut

Zdecydowałem się usiąść na fotelu jurora w muzycznym show telewizyjnym, gdyż po różnych propozycjach tego typu, po raz pierwszy poczułem, że może się z tego zrodzić nowa jakość. To dla mnie również szansa na zorientowanie się, „co w trawie piszczy” i jak śpiewa młode pokolenie – komentuje Kuba Badach i dodaje: – Cieszę się, że obok mnie znajdą się artyści, których wrażliwość i dorobek cenię i szanuję. Myślę tu zarówno o jurorach, prowadzącym „The Four”, jak i o wszystkich muzykach akompaniujących. Ich nazwiska gwarantują najwyższą jakość muzycznych spotkań.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Kogo wybierze jury do programu a komu da przepustkę do muzycznych pojedynków z najlepszymi? Kto z zachowa jeden z czterech foteli aż do finału i wygra „The Four. Bitwa o sławę”?

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *