Mnóstwo kulinarnych talentów i pasjonatów gotowania zgłosiło się na castingi do pierwszej polskiej edycji kulinarnego reality show “Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”. O miejsce w programie walczyło prawie 1000 osób.

Prawie 1000 miłośników gotowania i każdy z nich wierzył, że uda mu się dostać do programu “Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”. Już podczas castingów chętni, do udziału w programie, mogli się przekonać, że polska edycja “Hell’s Kitchen” już od samego początku jest naprawdę piekielnym programem. Uczestnicy w zaledwie 10 minut musieli zaprezentować swój talent do gotowania i przygotować popisowe danie z produktów, które znajdowały się na stole. Podczas przygotowywania potraw musieli także odpowiadać na wiele pytań z tematów około kulinarnych. Osoby, które zgłosiły się na castingi w różny sposób próbowały przekonać do siebie komisję, zdejmowali nawet spodnie i bluzki. Każdy z nich wierzył, że uda mu się dostać do programu. Z prawie 1000 chętnych, do programu zakwalifikowało się 14 osób.

14 uczestników wybranych w drodze castingu czeka mordercza praca w najgorętszej i najbardziej piekielnej kuchni w Polsce. Czekają na nich wyzwania, nagrody i kary. Przed nimi kilka tygodni prawdziwej szkoły życia, chwile triumfu, ale jeszcze więcej potu i łez. Uczestnicy “Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” będą zdobywać mistrzowskie umiejętności pod nadzorem Wojciecha Modesta Amaro, który jest niekwestionowanym autorytetem na polskim rynku kulinarnym i najbardziej uznanym polskim kucharzem na świecie. To on jako pierwszy i jedyny w Polsce zdobył dla swojej restauracji “Atelier Amaro” prestiżową gwiazdkę Michelin. Z odcinka na odcinek okaże się, który z uczestników wytrzyma starcie ze zdobywcą gwiazdki Michelin i tym samym wygra główną nagrodę – 100 tys. złotych i pracę w “Atelier Amaro”.

Premiera pierwszej polskiej edycji “Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” 8 kwietnia na antenie Telewizji POLSAT.

Źródło: Telewizja POLSAT