„Szwindel” w Nickelodeon

Po raz pierwszy największe gwiazdy seriali Nickelodeon wystąpią razem na ekranie. Aktorzy znani z „Sam i Cat”, „iCarly”, „How to Rock” i „Big Time Rush” zagrają w „Szwindlu” – filmie pełnym przygód. Premiera już 22 marca, tylko w Nickelodeon.

Na fanów ulubionych programów Nickelodeon stacja przygotowała dużą niespodziankę. Na ekranie, w jednym filmie zobaczymy gwiazdy ulubionych seriali. Młodzi aktorzy znani z hitów Nickelodeon zaprezentują się z zupełnie innej strony. Do tej pory Ariana Grande wcielała się w nieśmiałe dziewczyny – teraz pokaże się jako najpopularniejsza nastolatka w liceum. Noah Munch, który zawsze grywał ciamajdy, tym razem wystąpi jako Darren – postrach szkolnych korytarzy.

Pewnego razu Griffin (w tej roli genialny Noah Crawford znany z serialu „How to Rock”) wraz ze swoim przyjacielem Benem przez przypadek znajdują rzadką kartę baseballową. Okazuje się, że jest warta majątek. Jednak nie mając pojęcia, jaką cenę może uzyskać karta, chłopcy sprzedają ją za bezcen lokalnemu handlarzowi, który zataja prawdziwą wartość nabytku. Kiedy prawda wychodzi na jaw, koledzy postanawiają stworzyć grupę do zadań specjalnych, która pomoże im odzyskać utracony przedmiot.

W skład bandy wchodzi cheerliderka Amanda, grana przez Arianę Grandę oraz aktorka Savannah – w tej roli Jennette McCurdy. Nie zabraknie też mięśniaka Darrena (Noah Munch) i Mellisy, w którą wciela się Ciara Bravo znana z „Big Time Rush”.

Zwykła kradzież karty byłaby jednak od razu zauważona, a grupa złapana. Dlatego przyjaciele postanawiają być bardziej przebiegli i opracować specjalny plan, dzięki któremu nikt nie zauważy przekrętu. Co z tego wyniknie i czy pomysłowym dzieciakom uda się zdobyć utracony przedmiot? Odpowiedź już 22 marca tylko w Nickelodeon.

„Szwindel”

Premiera: sobota, 22 marca, godzina 16:00
Powtórka: niedziela, 23 marca, godzina 12:05

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *