Premiera 19. sezon serialu „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” na kanale FOX

„Grey’s Anatomy: Chirurdzy” od niemal 18 lat nie tylko leczą pacjentów na ekranie, ale też wzruszają i bawią. Przez ten czas można było obserwować naprawdę niemały wycinek z życia Meredith Grey. Ostatnio jednak postać grana przez Ellen Pompeo powoli wycofuje się z życia szpitala z Grey Sloan, a pierwsze skrzypce zaczęli odgrywać inni bohaterowie. Czy 19. sezon przyniesie zmiany w głównej obsadzie? Odpowiedź już niebawem.

Sprawdź godziny emisji serialu „Chirurdzy” w PROGRAMIE TV

Serial ma w Polsce spore grono fanów, którzy wyczekują nowego sezonu. Pierwsze spotkania z bohaterami nowej serii przyniosą trudne medyczne przypadki – lekarzom z Grey Sloan przyjdzie pomóc m.in. ofiarom tornada. Po półrocznej przerwie szpital wznowi także przyjmowanie rezydentów, więc serialowa placówka wzbogaci się o nowe twarze początkujących medyków. Nie zabraknie również dobrze znanych widzom bohaterów, jak Jo (Camilla Luddington), Levi (Jake Borelli) czy Link (Chris Carmack).

W ciągu wielu lat emisji serialu udało zebrać się ponad 50 nagród branżowych – zarówno dla całego serialu, jak i dla poszczególnych aktorów. Na swoim koncie produkcja ma również te najważniejsze wyróżnienia, jak np. Złoty Glob w kategorii „Najlepszy Serial Telewizyjny” (2006 rok) czy People’s Choice Awards dla „Ulubionego Dramatu Telewizyjnego” (2007 rok).

Sprawdź ofertę kanału FOX w PROGRAMIE TV

Pierwszy odcinek 19. sezonu „Grey’s Anantomy: Chirurdzy” już 8 marca o godzinie 22:00, wyłącznie na kanale FOX.

Źródło: The Walt Disney Company

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *