„Zbrodnia od kuchni” – premiera oryginalnej produkcji kanału 13 Ulica

Każdy szef kuchni marzy o tym, żeby mieć swoją własną, dobrze prosperującą restaurację. Problemy pojawiają się jednak zawsze. Cieknący kran, czy uciekające homary to dzień powszedni. A co jeśli pojawi się większy problem, a w zasadzie dwa?

Sprawdź godziny emisji serialu „Zbrodnia od kuchni” w PROGRAMIE TV

Młoda i ambitna francusko-senegalska szefowa kuchni Adriana odkrywa, że jej marzenia o uzyskaniu gwiazdki Michelin są zagrożone przez podejrzane działania jej partnerów biznesowych, Jeffa i Angele Rubensów. Nieświadomie wciągana coraz głębiej w ich mroczny świat podziemnych gier pokerowych, rabunków i broni, Adriana jest zdeterminowana, by się z tego wydostać i odzyskać kontrolę nad swoją restauracją, zanim ci bezwzględni współpracownicy wykorzystają jej talenty i pozbawią ją wszystkiego, na czym jej zależy.

Sprawdź ofertę kanału 13 Ulica w PROGRAMIE TV

Ta smakowita propozycja to oryginalna produkcja 13 Ulicy, która została uznana podczas La Rochelle Fiction Festival w 2022 roku. Absolutnie nie możecie przegapić startu pierwszego sezonu Zbrodni od kuchni w niedzielę 12 lutego o godzinie 22:00, tylko na kanale 13 Ulica.

Źródło: NBCUniversal International Networks & Direct-to-Consumer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *