Premiera 2. sezonu serialu „Wywiad z wampirem” na AMC

2. sezon serialu zrealizowanego na podstawie powieści Anne Rice powraca na antenę AMC w czwartek, 20 czerwca o godzinie 22:00.

Sprawdź godziny emisji serialu „Wywiad z wampirem” w PROGRAMIE TV

W liczącym osiem odcinków sezonie tytułowy wywiad z wampirem nadal trwa, gdy Louis de Pointe du Lac (Jacob Anderson) opowiada historię swojego życia dziennikarzowi Danielowi Molloyowi (Eric Bogosian). Nawiązując do krwawych wydarzeń w Nowym Orleanie w 1940 roku, kiedy Louis i nastoletnia Claudia (Delainey Hayles) spiskowali, by zabić wampira Lestata de Lioncourta (Sam Reid), Louis opowiada o swoich przygodach w Europie, dążeniu do odkrycia wampirów Starego Świata i paryskiego Théâtre des Vampires. To również w tym mieście Louis po raz pierwszy spotyka wampira Armanda (Assad Zaman). Ich przelotny romans okaże się mieć druzgocące konsekwencje zarówno w przeszłości, jak i w przyszłości, a nieugięty Molloy nadal będzie próbował dotrzeć do prawdy ukrytej we wspomnieniach.

Na ekranie ponownie zobaczymy Jacoba Andersona, Sama Reida, Erica Bogosiana, Assada Zamana oraz Delainey Hayles. W serialu pojawi się także Ben Daniels wcielający się w postać Santiago.

Za produkcję „Wywiadu z wampirem” odpowiada wielokrotnie nagradzany producent Mark Johnson, z kolei Christopher Rice oraz nieżyjąca już Anne Rice są producentami wykonawczymi. Rolę showrunnera pełni Rolin Jones.

Sprawdź ofertę kanału AMC w PROGRAMIE TV

Premiera 2. sezonu „Wywiadu z wampirem” na AMC już w czwartek, 20 czerwca o 22:00. Kolejne odcinki emitowane będą w czwartki o tej samej porze.

Źródło: AMC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *