Robert Janowski żegna się z Polsatem

W nowym, 21. sezonie muzycznego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie zobaczymy już Roberta Janowskiego, który od 17. edycji zajmował fotel jurorski, a w 15. wystąpił jako uczestnik i zwyciężył.

Sprawdź godziny emisji audycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w PROGRAMIE TV

Jego skrupulatne oceny poznało aż 40 uczestników, którzy przez te 5 ostatnich sezonów, wystąpili w programie. Dzięki własnemu doświadczeniu, zdobytemu na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” doskonale wiedział, ile pracy i zaangażowania muszą włożyć uczestnicy, by wcielić się w muzyczne gwiazdy. To pozwalało mu na rzetelną i uczciwą ocenę. Służył im też zawsze cenną radą i potrafił dodać otuchy.

Żegnając się z Polsatem, napisał – Dziękuję za tę wspaniałą artystyczną podróż. Dziękuję za ludzi, których poznałem przy produkcji programu. Ale słowo ludzi – jest tu kluczowe, bo to ludzie stanowią sens każdego działania. To były ważne relacje w moim życiu. Będę tęsknił za Waszym profesjonalizmem, uczynnością i empatią. Dobrze się wyśpijcie przed następną edycją. Życzę Wam wielu sukcesów i satysfakcji. Sobie też.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Telewizja Polsat serdecznie dziękuje Robertowi Janowskiemu za tę owocną współpracę i również życzy wielu dalszych sukcesów.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *