Premiera 7. sezonu „Australijskich poszukiwaczy złota” w Polsat Viasat Explore

Pustynny obszar środkowej Australii jest bogaty w cenne złoto – a grupa zatwardziałych poszukiwaczy tego skarbu ma misję, by go zdobyć! Wyczerpująca praca, trudne warunki pogodowe, awarie mechaniczne i ostra rywalizacja – poszukiwanie złota w tych ekstremalnych warunkach zdecydowanie nie jest dla osób o słabych nerwach. „Australijscy poszukiwacze złota” powracają na antenę Polsat Viasat Explore już 1 września o 21:00. W 7. sezonie serii są jeszcze bardziej wytrzymali, zaradni i gotowi podjąć wyzwania cięższe niż kiedykolwiek wcześniej!

Sprawdź godziny emisji audycji „Australijscy poszukiwacze złota” w PROGRAMIE TV

Po raz pierwszy w historii Australia stała się największym producentem złota na świecie. Ogromne zbiory i rekordowe ceny napędzają XXI-wieczną gorączkę złota, podsycając konkurencję z całego świata. W nowym sezonie poszukiwacze organizują wyprawę do samych granic Australii. To tam weterani walczą o utrzymanie swoich fabryk złota w niezmiernie trudnych warunkach pustynnego regionu. Jedna z ekip udaje się do legendarnych złóż Palmer River w północnym Queensland, gdzie według podręczników historii odkryto rekordowe ilości złota. Tereny te zamieszkuje największy na planecie gad – krokodyl różańcowy, a także tajpan pustynny, wąż o najbardziej toksycznym jadzie na świecie. To wszystko sprawia, że jest to jedno z najbardziej niebezpiecznych pól złotonośnych w Australii.

W najnowszym sezonie ekipa Poseidon Crew sprzedaje wartą miliony dolarów instalację wydobywczą, aby sfinansować poszukiwania w miejscu, w którym można znaleźć złote samorodki ważące nawet 30 kilogramów. Jacqui Buzetti i Andrew Leahy zapuszczają się w trakcie ekstremalnych, tropikalnych upałów w pełne jadowitych węży tereny na północy stanu Queensland. Nowa ekipa Gold Retrievers zadłuża się na 250 tysięcy dolarów i potrzebuje szybkiego sukcesu, by sezon się opłacił. Marcus, Linden i Dale mierzą się z najbardziej ryzykownym i najdroższym przedsięwzięciem, pracując na własnej działce przy pomocy potężnych maszyn. Shane i Russell ryzykują całą swoją przyszłość, ruszając na wyprawę w poszukiwaniu wielkich samorodków. Presja znalezienia złota w dalekim regionie Pilbara sprawia, że ekipa Ferals może się wkrótce rozpaść. Goldtimers tracą część sprzętu w pożarze, ale na sprzedaży swojej działki mogą zarobić 100 tysięcy dolarów.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Viasat Explore w PROGRAMIE TV

Trwa największa gorączka złota na ziemi – jedne zespoły rozpadają się, a inne jeszcze bardziej się wzmacniają. 1. odcinek 7. sezonu „Australijskich poszukiwaczy złota” będzie miał swoją premierę 1 września o 21:00 na kanale Polsat Viasat Explore. Kolejne odcinki (emitowane po dwa) będzie można obejrzeć w każdy czwartek o tej samej porze.

Źródło: Viasat World

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *