Radiowa Czwórka na Up To Date Festival w Białymstoku

W pierwszy weekend września, w Białymstoku wystartuje 13. Up To Date Festival, który od lat współorganizuje Czwórka. Na trzech festiwalowych scenach będzie można usłyszeć dźwięki muzyki elektronicznej i basowej. Jak co roku pojawi się także Czwarta Scena Czwórki, na której zagrają m.in. Miły ATZ, 1988: Ruleta show, Swayzee, Pepe., Mr. Krime oraz znani z Czwórkowej anteny Bert i Harper. W audycjach w najbliższym tygodniu słuchacze będą mogli zdobyć karnety na wydarzenie oraz posłuchać wywiadów z młodymi muzykami.

Tegoroczna odsłona Up to Date Festival rozpoczyna się 2 września i potrwa przez cały weekend. Impreza odbywać się będzie w kilku lokalizacjach – na Stadionie Miejskim w Białymstoku, w klubie FOMO oraz w Pałacu Branickich. Na festiwalowych scenach wystąpi blisko 60 artystów reprezentujących różne trendy polskiej i zagranicznej muzyki. Festiwal Up To Date to jednak nie tylko samo wydarzenie muzyczne, ale także akcje społeczne, jak choćby Wyślij pocztówkę do Babci czy Pierwszy Latający Salon Ambientu – charytatywny lot balonem, z którego będzie można usłyszeć ambientowy DJ set w wykonaniu twórców Salonów Ambientu oraz współtwórców Up To Date Festivalu.

Jak co roku w stolicy Podlasia nie zabraknie także Sceny Radiowej Czwórki. Już od piątku będzie można zobaczyć i posłuchać przedstawicieli różnych gatunków polskiej sceny muzycznej – wystąpią m.in. Miły ATZ – który zagra utwory ze swojego drugiego solowego albumu, Swayzee, Pepe., Klawo, Mr. Krime, 1988: Ruleta show – w ramach którego gościnnie wystąpią: TONFA, Zdechły Osa, Hades, Kosi, Nath, Barto Katt, Rosalie, Asthma i Kacha Kowlaczyk oraz dje znani z anteny Czwórki – czyli Bert i Harper.

Radiowa Czwórka zaprasza do słuchania audycji „Pierwsze słyszę”, „Muzyczny Lunch”, „Stacja Kultura”, „Tędy po Trędy”, „Plantacja dźwięku”, a także obserwowania mediów społecznościowych programu, gdzie będzie można wygrać zaproszenia na tegoroczny festiwal.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *