Trzynasty sezon serialu „Gliniarze” w Polsacie

Już od 29 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie startuje 13. sezon serialu „Gliniarze”. Najlepsi „Gliniarze” w Polsce nie zawiodą jesienią! Pomimo grożącego im niebezpieczeństwa znowu nie zawahają się stanąć do walki z najgroźniejszymi przestępcami. Sprawy dużego kalibru to codzienność „Gliniarzy”! Jak sobie z nimi poradzą w nadchodzącym sezonie?

Sprawdź godziny emisji serialu „Gliniarze” w PROGRAMIE TV

Już w pierwszym odcinku szef CBP Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski) zostanie oskarżony o morderstwo młodej dziewczyny. Pomimo dawnych niechęci i faktu, że sprawą zajmie się Wydział Wewnętrzny, detektywi stanął murem za swoim przełożonym i poprowadzą swoje prywatne śledztwo. Co z niego wyniknie i czy Robert Szwarc zostanie oczyszczony z zarzutów? Czy Ewie, przy wsparciu Adama i Żanety (Monika Miller) uda się wreszcie ukarać morderców brata? W jaki sposób błąd popełniony przez Olgierda podczas akcji policyjnej, wpłynie na jego dalsze relacje z Krystianem? Wreszcie, czy Olgierdowi uda się ochronić Dominikę (Helena Chorzelska) przez zemstą jej dawnego psychopatycznego pacjenta? I chociaż to tylko niewielka odsłona tego co przygotowali w nowym sezonie twórcy serialu, jedno jest pewne – w każdym odcinku 13. sezonu „Gliniarzy” widzowie jak zawsze mogą oczekiwać wciągających śledztw, zaskakujących i nagłych zwrotów akcji, silnych emocji, głębokich wzruszeń.

Detektywi Centralnego Biura Policji: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Ewa Berg (Charlotta Zielińska) wspomagani przez swoich współpracowników i przełożonych znów staną oko w oko z groźnymi przestępcami. Dzięki nim czeka nas potężna dawka intrygujących i trzymających w napięciu spraw kryminalnych oraz mnóstwo dynamicznych akcji policyjnych. Czy wszyscy wyjdą cało z tej konfrontacji w nowej serii „Gliniarzy”? Przekonamy się od 29 sierpnia, od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:00 w Polsacie.

Wśród obsady 13. serii hitowego serialu Polsatu występują m.in.: Piotr Mróz, Ewelina Ruckgaber, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Aleksander Mackiewicz, Charlotta Zielińska, Monika Miller, Helena Chorzelska, Dariusz Dłużewski, Zbigniew Kozłowski, Lea Oleksiak, Łukasz Strzałka i Przemysław Saleta. Producentem „Gliniarzy” jest Outset Films.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Nowe odcinki serialu „Gliniarze” od 29 sierpnia, poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie oraz Polsat Go!

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *