Gala FAME 15 w PPV w Polsat Box i Polsat Box Go – w walce wieczoru Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Aniela „Lil Masti” Bogusz

Abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go będą mogli obejrzeć galę FAME MMA 15, która odbędzie się w piątek, 26 sierpnia br. w Atlas Arenie w Łodzi. Podczas wydarzenia będzie można podziwiać widowiskowe starcia w różnych formułach. Pierwszy raz w historii FAME na jednej gali zostaną wykorzystane 3 różne areny walk: klasyczny oktagon, klatka rzymska i po raz pierwszy ring bokserski.

Gala będzie dostępna w ramach usługi „pay-per-view” (PPV) w cenie 35 zł. W Polsat Box będzie można ją obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Osobny dostęp można wykupić w serwisie Polsat Box Go, dzięki któremu otrzymamy możliwość śledzenia pojedynków w Smart TV, na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Transmisja wydarzenia rozpocznie się w piątek, 26 sierpnia o godz. 19.30.

Podczas najbliższej gali FAME 15 spotkają się największe gwiazdy internetu, muzyki oraz świata sportu. Organizatorzy przygotowali kartę walk pełną różnorodnych i elektryzujących starć. Walką wieczoru będzie rewanżowy pojedynek o pas królowej freak fights pomiędzy Martą „Linkimaster” Linkiewicz i Anielą „Lil Masti” Bogusz.

W co-main evencie, który odbędzie się w formule K-1, zmierzą się założyciel grupy streamerskiej Xayoo Industries i rekordzista polskiego Twitch’a Marcin „Xayoo” Majkut oraz debiutujący w FAME charyzmatyczny youtuber prowadzący autorski kanał commentary Mikołaj „Konopskyy” Tylko.

Podczas FAME 15 odbędzie się również walka bokserska, w której były międzynarodowy mistrz KSW w wadze piórkowej Marcin „Polish Zombie” Wrzosek skrzyżuje rękawice z debiutującym w federacji FAME MMA raperem Mariuszem „Sariusem” Gollingiem. Pojedynek odbędzie się w profesjonalnym ringu i będzie to pierwsze takie starcie w historii federacji.

Wśród kibiców wielkie emocje wzbudza długo wyczekiwany rewanż jednych z najbardziej popularnych zawodników FAME. W klatce rzymskiej spotkają się Kacper „Crusher” Błoński i Marcin Dubiel. Panowie to skonfliktowani ze sobą byli członkowie Teamu X. Ich pojedynek odbędzie się w formule “no time limit”, która niesie ze sobą ryzyko, że możemy być świadkami nokautu jednego z zawodników.

Kolejnym rewanżem, na który od dawna czekają fani freak fights, będzie walka Arkadiusza Tańculi i Mateusza „Murana” Murańskiego. Zawodnicy zdobyli popularność jako aktorzy w serialu “Lombard”. Pojedynek zaplanowano w formule MMA, 3×3 minuty.

Po zakończeniu wspomnianego pojedynku, niezależnie od jego wyniku, Tańcula stanie do walki ze wzbudzającym ogromne kontrowersje wśród kibiców ojcem Mateusza Jackiem Murańskim. Panowie zmierzą się w klatce rzymskiej, a podczas pojedynku będzie dozwolone używanie łokci. W przypadku niedyspozycji do podjęcia walki przez Arkadiusza Tańculę do klatki wejdzie Tomasz Matysiak, znany publiczności jako “Szalony Reporter”.

Jeden z najpopularniejszych streamerów w Polsce Franciszek „Franio” Rusiecki podejmie influencera Jakuba „Paramaxila” Frączka, a Rafał „Takefun” Górniak zmierzy się z Filipem Zabielskim. Walka odbędzie się w formule K-1.

Galę FAME 15 otworzy pojedynek „dwóch na dwóch” na zasadach MMA. Bracia bliźniacy Jamel i Jamil Neffati, których profil na TikToku obserwuje ponad 18 mln osób, stoczą pojedynek z duetem twórców internetowych Radosławem „Warjatem Radkiem” Kapiasem i Patrykiem Woźniakiem. Starcie zaplanowane w formule “no time limit” może zakończyć się w jednej rundzie. W sytuacji gdy w każdej z par zostanie po jednym wygranym i jednym przegranym, dojdzie do 3-minutowej rundy dogrywkowej 1 vs 1.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *