Wygraj rejs po Morzu Śródziemnym z ROMANCE TV

Wystartował wielki wakacyjny konkurs Romance TV, w którym do wygrania jest dwuosobowy rejs statkiem linii Costa Cruises po Morzu Śródziemnym. Wystarczy tylko wysłać romantyczne zdjęcie i odpowiedzieć na pytanie konkursowe, by spędzić ekskluzywny tydzień na turkusowych i słonecznych, śródziemnomorskich wodach. Konkurs trwa do 11 września. Głównym partnerem jest Grupa Atlas Tours, patronem medialnym portal ohme.pl.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Romance TV to najbardziej romantyczna stacja emitująca popularne filmy i seriale fabularne o różnorodnej tematyce, od obyczajowych i komediowych, po kryminalne i medyczne. Szczególną atencją widzów cieszą się programy, których akcja dzieje się w najpiękniejszych miejscach naszego globu, od Mazur po Toskanię, Maroko i Brazylię, a kończąc na Seszelach czy Madagaskarze. Tam bohaterowie szukają wielkiej miłości i walczą o szczęście, nie bacząc na przeciwności losu.

Widzimy, jak chętnie widzowie oglądają nasze kultowe seriale, takie jak „ Rejs ku szczęściu”, „Lato w…”, czy „Statek marzeń”. Pragnąc dać im możliwość poczuć się w jak romantycznym filmie, przygotowaliśmy ten wyjątkowy konkurs, w którym można wygrać rejs ekskluzywnym statkiem po Morzu Śródziemnym. Dodatkowo najlepsze zdjęcia znajdą się w limitowanym kalendarzu Romance TV na rok 2023 – mówi Krzysztof Mikulski, CEO Romance TV Polska.

Konkurs trwa do 11 września. Aby wygrać nagrodę główną, czyli tygodniowy rejs w kabinie dwuosobowej po Morzu Śródziemnym linii Costa Cruises dostępny na stronie www.namorzu.pl, należy wysłać na adres konkurs@romance-tv.pl romantyczne zdjęcie i odpowiedzieć na pytanie „Gdzie chcesz popłynąć w romantyczny rejs z ukochaną osobą i dlaczego?”. Każdy może wysłać do trzech zdjęć, spośród nich Jury wybierze najlepsze, które znajdą się w kalendarzu Romance TV na 2023 rok. Szczegóły i regulamin konkursu dostępny jest ma stronie: https://www.romance-tv.pl/nasze-konkursy.html.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *