Premiera drugiego sezonu serialu „Jamestown” na kanale Epic Drama

W niedzielę 9 czerwca o godz. 20:00 stacja Epic Drama wyświetli premierowy odcinek drugiego sezonu serialu kostiumowego pt. „Jamestown”.

Sprawdź godziny emisji serialu „Jamestown” w PROGRAMIE TV

Druga seria to kontynuacja opowieści o życiu trzech kobiet: Jocelyn, Alice i Verity, zmagających się z wyzwaniami związanymi z budowaniem nowego życia w pięknym, ale groźnym miejscu. Jamestown rozwija się dynamicznie: kwitnie handel, a plantacje tytoniu zaczynają przynosić mieszkańcom bogactwo. Spokój i dobrobyt nie potrwają jednak długo, a osadnicy wkrótce znowu znajdą się w centrum mrożących krew w żyłach wydarzeń. Dojdzie do zdrady i porwania, pojawią się też Hiszpanie. Przybyli do Jamestown robotnicy z Angoli muszą porzucić swoje marzenia o niezależności. Rodzą się nowe romanse, tłumione pragnienia i wielkie miłości. Zyski przynoszą także kontakty z tubylcami, ale nikt nie zrezygnuje bez walki ze swojego udziału w bogactwach Wirginii. Trwa walka o władzę w mieście, a polityka wpływa na całą jego społeczność. Budowa nowego domu w Nowym Świecie nie jest łatwa — czy kolonistom uda się zachować czyste sumienia?

Sprawdź ofertę kanału Epic Drama w PROGRAMIE TV

Wielu twórców serialu „Jamestown” i występujących w nim aktorów regularnie pojawia się także w innych produkcjach dostępnych na kanale Epic Drama, takich jak „Poldark – Wichry losu”, „Rozpustnice” czy „Dynastia Tudorów”. Do najwybitniejszych aktorów występujących w tym serialu należą bez wątpienia Sophie Rundle, znana między innymi z roli Lucy z serialu „W kręgu zbrodni”, oraz Burn Gorman, wcielający się w postać majora Hewletta w serii „Szpiedzy Waszyngtona”.

Źródło: Viasat World

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *