Premiera singla Męskiego Grania 2017 w radiowej Trójce

Program 3 Polskiego Radia, patron Męskiego Grania 2017, jako pierwsze medium w Polsce wyemituje tytułowy singiel letniej trasy koncertowej, która co roku odwiedza największe miasta w Polsce i gromadzi tłumy słuchaczy. Premiera radiowa piosenki – z udziałem artystów, którzy ją napisali i nagrali – odbędzie się we wtorek 23 maja po godzinie 21:00 w specjalnej audycji muzycznej Piotra Stelmacha.

Męskie Granie, czyli jedno z najciekawszych wydarzeń muzycznych sezonu powraca po raz ósmy. Zanim jednak poznamy terminy koncertów i miasta, do których dotrze trasa, w radiowej Trójce będzie można usłyszeć jej piosenkę przewodnią. Zarówno Grupa Żywiec, czyli organizator Męskiego Grania 2017, jak i Piotr Stelmach – gospodarz specjalnej audycji zapowiadającej tegoroczny cykl koncertów nie chcą jednak zdradzić ani tytułu piosenki, ani wykonawców, którzy wzięli udział w jej nagraniu. – Wszystko okaże się we wtorek po 21:00. Będą znakomici goście, będą emocje, więc liczę również na energię zwrotną naszych słuchaczy – mówi Piotr Stelmach.

Przypomnijmy: singlem promocyjnym „Męskiego Grania 2016” była „Wataha”, którą nagrała supergrupa Męskie Granie Orkiestra w składzie: Ørganek, O.S.T.R, Dawid Podsiadło oraz: Agim Dżeljilji, Adam Staszewski, Robert Markiewicz, Olek Świerkot, Hubert Gasiul, DJ Haem, Steve Nash i Sławomir „Kosa” Kosiński. Piosenka przez wiele tygodni przebywała na Liście Przebojów Programu 3 i dotarła do pierwszego miejsca tego zestawienia. Czy podobny sukces odniesie tegoroczny singiel? Przekonamy się już niedługo.

Wydarzenia związane z „Męskim Graniem” będą przybliżać słuchaczom dziennikarze Programu 3 w czerwcu, lipcu i sierpniu w audycjach „Offensywa” i „Myśliwiecka 3/5/7”. Ponadto zaproszenia na wszystkie koncerty trasy będzie można zdobyć również w audycji „W tonacji Trójki”.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *