Premiera trzeciego sezonu serialu „Poldark – Wichry losu” na kanale Epic Drama

8 kwietnia kanał Epic Drama przedstawi pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu “Poldark – Wichry losu”. Premierowe odsłony popularnej serii kostiumowej emitowane będą na antenie stacji od poniedziałku do piątku o godzinie 21:00.

Sprawdź godziny emisji serialu „Poldrak – Wichry losu” w PROGRAMIE TV

Aidan Turner i Eleanor Tomlinson powracają jako Ross Poldark i Demelza w filmowej adaptacji bestsellerowej powieści Winstona Grahama. Zrealizowany z rozmachem spektakl przenosi nas na powrót do XVIII-wiecznej Kornwalii. Jest rok 1794 i Ross musi stawić czoło nowym wyzwaniom, namiętnościom i konfliktom. Historyczne tło wydarzeń stanowi czas, gdy wydarzenia we Francji rzucają cień na codzienne życie w Kornwalii, a wojna i rewolucja coraz bardziej zagrażają Wielkiej Brytanii.

W gwiazdorskiej obsadzie filmu pojawią się nowe postacie, w tym trzech niezwykle utalentowanych młodych aktorów. Harry Richardson i Tom York zagrali braci Demelzy, Drake’a i Sama, a Ellise Chappell wcieliła się w postać Morwenny, kuzynki Elizabeth. W kolejnej części sagi stają się oni kluczowymi bohaterami.

Cieszymy się, że możemy rozpocząć trzecią serię z fantastyczną gamą nowych postaci i opowieścią pełną konfliktów, waśni, pasji i dramatu. Ross jest starszy, ale niekoniecznie bardziej rozsądny, a jego lekkomyślność czasami wiele kosztuje jego samego i bliskie mu osoby. Ta historia jest jak przejażdżka kolejką górską i na pewno żadnego widza nie pozostawi obojętnym – mówi scenarzystka i producent wykonawczy serialu, Debbie Horsfield.

Sprawdź ofertę kanału Epic Drama w PROGRAMIE TV

Winston Graham napisał łącznie 12 części sagi, zaczynając w 1945 roku od tomu zatytułowanego „Ross Poldark”. Akcja tej jednej z najlepiej sprzedających się na świecie powieści rozgrywa się w Kornwalii, gdzie autor spędził większość swojego życia. Na potrzeby ekranu cykl został zaadaptowany przez Debbie Horsfield, a produkcji podjęli się Roopesh Parekh i Michael Ray. Obraz został wyreżyserowany został przez Josha Agnew („Pan Selfridge”, „Jekyll and Hyde”) i Stephena Woolfendena (drugi reżyser na planie filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”).

Źródło: Viasat World

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *