Premiera „Zwariowane Melodie: Kreskówki” w Cartoon Network

Co sprawia, że postać jest kultowa? Przez wiele dekad pozostaje ulubionym bohaterem publiczności i łączy różne pokolenia, a po latach od pierwszej emisji produkcji wciąż budzi u widzów entuzjazm. „Co tam, doktorku?” – te słowa Królika Bugsa odbiorcy rozpoznają od razu. Teraz Bugs powróci na ekrany telewizorów wraz z resztą ekipy „Zwariowanych Melodii” w serialu „Zwariowane Melodie: Kreskówki”. Premiera na kanale Cartoon Network w poniedziałek 17 stycznia o 16:15.

Sprawdź godziny emisji „Zwariowane Melodie: Kreskówki” w PROGRAMIE TV

Najsprytniejszy animowany królik? To może być tylko Królik Bugs. Zwodzi Myśliwego Elmera, wpuszcza w maliny kowboja. W nowej serii, „Zwariowane Melodie: Kreskówki” ma w zanadrzu kilka nowych sztuczek: Yosemite Sam otrzymuje od niego kapelusz, który jest… stożkiem z papieru – niezbyt przydatnym na Syberii, gdzie obecnie mieszka. Innym razem myśliwy Elmer wybiera pieniek Bugsa w lesie jako swoje nowe siedzenie. Królik próbuje go stamtąd wykurzyć. Odcinki premierowego serialu pokażą, jakie figle spłata Bugs Elmerowi.

W odświeżonej wersji klasycznej animacji o ekipie Zwariowanych Melodii pojawią się też Kaczor Daffy i Prosiak Porky. Pierwszy bohater nakłania drugiego, aby wybrali się do świątyni wielkiej małpy i szukali ukrytego skarbu. Strachliwy Porky daje się namówić obietnicą ekscytującej podróży. Jednak obydwaj przekonują się, że ta szczególna przygoda wymaga od nich odwagi: w świątyni znajduje się prawdziwa, wielka małpa! W nowych odcinkach na widzów czeka także spotkanie z Diabłem Tasmańskim Tazem, Kotem Sylwestrem, Ptaszkiem Tweetym, Kojotem E. Wilusiem i Strusiem Pędziwiatrem.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Premiera „Zwariowane Melodie: Kreskówki” już w poniedziałek 17 stycznia o 16:15 w Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do piątku o 16:15 w Cartoon Network.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *