Premierowe ekranizacje powieści Ingi Lindström w Romance TV

Dla wszystkich fanów ekranizacji powieść Ingi Lindstrom Romance TV przygotował wspaniałą niespodziankę! W lutowe czwartki o godz. 20:00 stacja pokaże aż 3 premierowe filmy z tej popularnej serii. Już 9 lutego Romance TV zaprasza na „Inga Lindström: Róże na piasku”, tydzień później, 16 lutego na „Inga Lindström: Motyle w brzuchu”, zaś 23 lutego widzowie zobaczą „Inga Lindström: Ukochany wróg”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Romance TV

Skaliste wyspy, bezkresne lasy i malownicze jeziora Skandynawii są areną najnowszych ekranizacji powieści Ingi Lindström. Już w lutym widzowie Romance TV obejrzą pełne namiętności historie miłosne prezentowane w telewizyjnych premierach tej bardzo lubianej serii.

Inga Lindström: Róże na piasku – premiera, 9 lutego, godz. 20:00

Catrine ma wkrótce lecieć do Nepalu, gdzie chce pracować przez rok jako pielęgniarka. Wszystko zmienia jednak echo wydarzeń z przeszłości. Catrine chce jeszcze wybrać się ze swoją matką na pożegnalną wycieczkę nad morze. Na plaży spotyka Pellego. Nie ma pojęcia, że jego ojca i jej matkę łączy tragiczna tajemnica…

Inga Lindström: Motyle w brzuchu – premiera, 16 lutego, godz. 20:00

Liv, z wykształcenia entomolożka, pracuje nad ważnym projektem, ale znów musi się zająć Smillą, swoją niepoukładaną siostrą. Tym razem z nieoczekiwanym skutkiem. Smilla zakochuje się w Love, przesympatycznym pilocie, a Liv ma mu pomóc w jego motylarni. Liv zgadza się i po pewnym czasie zauważa, że darzy Love czymś więcej niż tylko sympatią.

Inga Lindström: Ukochany wróg -premiera, 23 lutego, godz. 20:00

Elli zatrudnia się jako kierowca, żeby dowiedzieć się, dlaczego zagrożona jest funkcjonująca zgodnie z miejscową tradycją gospoda jej rodziny. Czy sabotaż organizuje nowy szef Elli, Lucas, który jest prawą ręką przedsiębiorcy, Viggo Berga? Im bardziej Elli zagłębia się w świat Lucasa, tym silniejsza więź łączy tę dwójkę.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *