Premierowe odcinki „Atomówek” w Cartoon Network

Cartoon Network zaprasza na kolejne premierowe odcinki nowych przygód trzech supersióstr: Bajki, Bójki i Brawurki. W życiu dziewczynek pojawi się uroczy Donny, kolega ze szkolnej wymiany, który zawróci w głowie Bajce. Z kolei Bójka uda się w nieplanowaną podróż wehikułem czasu. Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu „Atomówek” w poniedziałek, 14 listopada 2016 roku o godzinie 16:30, w Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Cartoon Network

Townswille cały czas potrzebuje swoich superbohaterek. Zły Mojo Jojo wciąż próbuje zdobyć władzę nad światem. Dzielne siostry na każdym kroku starają się przeszkodzić mu w realizacji tego planu.

W premierowych odcinkach nowej odsłony „Atomówek” bohaterki w ramach szkolnej wymiany zaproszą do domu uroczego kolegę Donny’ego. Jednak chłopiec szybko znudzi się ich towarzystwem i zacznie spotykać się z inną dziewczyną, czym wzbudzi ogromną zazdrość zwłaszcza u Bajki. Wkrótce zrozpaczona superbohaterka odkryje przypadkiem, że Chelsea mieszka na szczycie wulkanu razem z Mojo Jojo i wcale nie jest dziewczynką, tylko robotem. Czy Atomówkom uda się powstrzymać Chelsea i zrujnować kolejny podstępny plan ich największego wroga? Odpowiedź na to pytanie w nowych odcinkach kreskówki.

Urocze dziewczynki czeka też wiele zabawnych, ale i niebezpiecznych przygód. Pewnego deszczowego dnia Bajka i Bójka, wbrew zakazom Profesora, postanowią zabić nudę bawiąc się w jego laboratorium. Żarty skończą się natychmiast, gdy Bójka przez przypadek zostanie wysłana w nieznane wehikułem czasu.

Premierowe odcinki zupełnie nowych atomówek od poniedziałki, 14 listopada, na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 16:30.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *